Patrycja Wieja wygrała pierwszą edycję show TVN Projekt Lady. Pokonała dwie pozostałe finalistki - Angelikę Karwowską i Pamelę Szczepek. Wieja przeszła na naszych oczach wielką przemianę. nabrała ogłady, nauczyła się dobrych manier. Swoją metamorfozą zachwyciła widzów "Projektu Lady", a także mentorki oraz prowadzącą show. Przemiana Patrycji nie była tylko fizyczna - laureatka programu zmieniła też całe swoje życie! Co dziś robi Patrycja Wieja?

Kim jest Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja ma 24 lata i pochodzi z Bielsko-Białej. Uzyskała licencjat na kierunku wychowanie fizyczne. Długo mieszkała w Niemczech, gdzie dorabiała jako tancerka klubowa (m.in. tańczy na rurze) i fotomodelka. Marzyła o karierze aktorskiej lub muzycznej. Uważa, że jest szczera, pyskata i zawsze mówi, co myśli. Jest także bardzo kłótliwa i zawzięta, gdyż nigdy podczas kłótni nie daje za wygraną. Twierdzi, że prawdopodobnie właśnie z tego powodu nie ma koleżanek.  Nie potrafi odnaleźć się w gronie innych dziewczyn i uważa, że powinna urodzić się chłopakiem. W innych dziewczynach denerwuje ją ich rywalizacja o tego samego mężczyznę i spiskowanie - czytamy na stronieProjekt Lady.

Dlaczego Patrycja Wieja wygrała Projekt Lady?

Wieja ujęła mentorki show oraz prowadzącą program Małgorzatę Rozenek, swoją determinacją, ambicją, gotowością do zmian i pracy nad sobą, a także wdziękiem. Z odcinka na odcinek widzieliśmy, jak bardzo Patrycja się zmieniała i jak bardzo chciała stać się najlepszą wersją samej siebie.

Praca, jaką Patrycja Wieja wykonała w Projekt Lady, została doceniona. Wieja wygrała program, zostając pierwszą polską zwyciężczynią show.

Co dziś robi Patrycja Wieja, zwyciężczyni "Projekt Lady 1"?

Wieja obecnie skupia się na nauce jeżyka angielskiego. Chce opanować jego znajomość do perfekcji. Patrycja wciąż studiuje zaocznie wychowanie fizyczne, za to porzuciła karierę tancerki w klubie. Dziś zwyciężczyni show "Projekt Lady" pracuje jako instruktorka fitnessu. Myśli też o uruchomieniu kanału na YouTubie, gdzie łączyłaby swoje dwie pasje: sport i podróże.

Patrycja Wieja pojawiła się na nagraniu finałowego odcinka "Projekt Lady 2". Zobacz, jak WYGLĄDAŁA!

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zobacz, jak zmieniły się uczestniczki programu Projekt Lady [METAMORFOZY]