Patryk Grudowicz to zwycięzca szóstej edycji Top Model. Model świetnie poradził sobie w programie, zwalczył nieśmiałość i dotarł do finału. O tytuł Top Model walczył z Darią Zhaliną i Ewą Niespodzianą. Mimo że program skończył się zaledwie kilka dni temu, to Patryk Grudowicz już rozpoczął spełniać swoje marzenia!

Na pierwszy ogień poszedł pokaz Mariusza Przybylskiego FIre Walk With Me. Właśnie podczas pokazu Przybylskiego mieliśmy okazję zobaczyć na wybiegu Patryka Grudowicza! Zwycięzca 6. edycji Top Model świetnie sobie poradził. Kilka dni później wziął udział w pokazie Roberta Kupisza. Patryk Grudowicz wyglądał jak rasowy model!

Okazuje się, że Patryk bierze udział nie tylko w pokazach mody, ale i sesjach zdjęciowych! Początkowo na Instagramie Patryka Grudowicza pojawiło się wpólne zdjęcie z jedną z uczestniczek poprzedniej edycji Top Model. Fani z niecierpliwością wyczekiwali, by poznać szczegóły ich współpracy. Wielu podejrzewało, że para weźmie udział w sesji zdjęciowej dla marki Apart, w której w ubiegłym roku mieliśmy okazję podziwiać Karolinę Pisarek i Jakoba Kosela, uczestników Top Model. Fani mylili się, ale nie całkowicie.

Faktycznie Patryk Grudowicz i Karolina Pisarek wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej.  Modele przez weekend przebywai na planie zdjęciowym marki Lou, w której kampanii mieli okazję wystąpić. Patrykowi Grudowiczowi towarzyszy Karolina Pisarek, uczestniczka 5. edycji Top Model, której kariera w modelingu rozwinęła się w zastraszającym tempie. Para wspólnie pozuje dla marki Lou.

Zobaczcie w naszej galerii kulisy ich sesji zdjęciowej!