W ubiegły piątek w warszawskiej hali ATM odbył się pokaz nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski, który jak zwykle zgromadził plejadę polskich gwiazd. Kreacje duetu nie były jednak jedyną atrakcją wieczoru - swoją premierową kolekcję obuwia zaprezentowała także polska marka Kazar.

W specjalnie stworzonej na tę okazję strefie Kazar, marka zaprezentowała modowy performance, wyreżyserowany przez Kasię Sokołowską. Na wybiegu nie brakowało znajomych twarzy - pojawił się uczestnik programu Top Model, Michał Baryza, a cały pokaz otworzył zwycięzca ostatniej edycji - Patryk Grudowicz. 

Na nadchodzące wiosnę i lato marka zaproponowała kolekcję damską, inspirowaną ekscentryczną modą lat 80.i latynoskim rękodziełem. Nie brakowało kobiecych szpilek, baletek i eleganckich sandałków, ale także streetowych sneakersów i wygodnych klapków. Panowie za to będą mogli przebierać w lekkich, sportowych modelach, utrzymanych w odcieniach błękitu, karmelu, czy koniaku.

Premiera najnowszej kolekcji marki Kazar została entuzjastycznie przyjęta przez zgromadzone gwiazdy. Na widowni mogliśmy zobaczyć m.in. Joannę Krupę, Katarzynę Glinkę, Karolinę Szostak, Joannę Horodyńską, Renatę Kaczoruk, a także polskie blogerki modowe - Maffashion oraz Jessicę Mercedes Kirschner.