Spłonęło mieszkanie Patryk Grudowicza w Ostródzie. Finalista programu "Top Model" wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że nie pochodzi z zamożnej rodziny. Większość życia spędził mieszkając z mamą i rodzeństwem, a od najmłodszych lat pracował, aby dokładać się do rodzinnego budżetu. Podczas udziału w show TVN, nie ukrywał, że dzięki zarobkom z pracy modela, chciałby pomóc najbliższym i poprawić ich komfort życia. Niestety, kilka dni temu Patryk Grudowicz i jego rodzina przeżyli prawdziwą tragedię. Spłonęło ich mieszkanie w Ostródzie. Pożar wybuchł 8 lutego o 5:30 nad ranem, kiedy w środku przebywała trójka jego rodzeństwa. 

Pożar w mieszkaniu Patryka Grudowicza

Patryk Grudowicz, podczas transmisji na Instagramie poinformował, że w jego domu rodzinnym wybuchł pożar. Na szczęście, podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

" -Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu" - powiedział Patryk Grudowicz w rozmowie z Plotkiem.

Remont mieszkania Patryka Grudowicza może potrwać nawet pół roku. Jak wynika ze wstępnych informacji, przyczyną pożaru było prawdopodobnie naruszenie konstrukcji budynku przez strażaków.

"W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30" 

Kim jest Patryk Grudowicz?

Patryk Grudowicz ma 21 lat i pochodzi z Ostródy. Popularność przyniósł mu udział w 6. edycji programu "Top Model", który udało mu się wygrać. Podczas udziału w show, dał się poznać jako bardzo sympatyczny i nieśmiały chłopak. Grudowicz od zawsze był bardzo związany z mamą i rodzeństwem, starał się być wsparciem dla bliskich i podkreślał nie boi się ciężkiej pracy. W programie "Top Model" wyznał, że marzy o spokojnym, godnym życiu z perspektywą dalszego rozwoju. W finale, tytuł Top Modela zdobył po walce z Ewą Niespodzianą.