Patryk Pniewski – aktor młodego pokolenia i gwiazdor serialu „Belfer”, który swego czasu popadł w ostry konflikt medialny z Karoliną Korwin Piotrowską, zrobił sobie ostatnio przerwę w zdjęciach do kolejnych projektów telewizyjnych i wybrał się na szybkie weekendowe wakacje do Rzymu! Aktor odwiedził tam Marinę Łuczenko i Wojtka Szczęsnego, którzy mieszkają w stolicy Włoch z racji na kontrakt piłkarza z klubem AS Roma. Aktor wrzucił z tego wyjazdu sporo zdjęć na swój Instagram. Wiedzieliście, że młody aktor przyjaźni się ze Szczęsnymi?

ZOBACZ: MARINA ŁUCZENKO I WOJCIECH SZCZĘSNYNiezadowoleni z wakacji w Singapurze? "Żadnej intymności, strasznie tłoczno"

Teraz nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! W końcu na Instagramie Mariny i Patryka pojawiło się całkiem sporo fotek ze wspólnych spacerów po stolicy Italii.

Marina i Patryk zachwycali się m.in. Koloseum, kosztowali oryginalnego cappuccino w rzymskich kawiarniach i korzystali z wcale nie tak zimnej o tej porze roku, włoskiej pogody. Po zdjęciach widać, że młodzi artyści świetnie się ze sobą przy tym bawili! Ta wizyta bardzo ucieszyła Marinę, która również doniosła na Instagramie o wizycie swojego przyjaciela w Wiecznym Mieście:

Zazdrościcie Patrykowi i Marinie wspólnie spędzonego czasu w Rzymie?

Wyglądają na zaprzyjaźnionych?