Patryk Vega znów schudł. Kontrowersyjny reżyser w rozmowie z Gala.pl w grudniu ubiegłego roku przyznał, że postanowił wziąć się za siebie, bo jego tusza zaczęła mu przeszkadzać w życiu codziennym. Kiedy Vega skończył 40 lat, zaczął być ciągle zmęczony i śpiący, źle czuł się sam ze sobą. Reżyser zdecydował się radykalnie zmienić nawyki - wprowadził do swojego życia sport i zdrową dietę, dzięki czemu udało mu się wrócić do wagi sprzed paru lat. W ciągu ośmiu miesięcy zrzucił ponad 40 kilogramów, a jego waga nadal spada! Jak wygląda dziś Patryk Vega i w jaki sposób udaje mu się utrzymywać szczupłą sylwetkę?

Patryk Vega: metamorfoza reżysera

"Nie jest lekko, bo dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40kg. Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświecić, bo jest super - tak dobrze nie czułem się od 20 lat!" - mówił nam kilka miesięcy temu Vega.

Metamorfoza Patryka Vegi naprawdę robi wrażenie.Po zgubieniu zbędnych kilogramów, reżyser wygląda dużo młodziej, a jego motywacja i wytrwałość są godne podziwu. Vega nie przypomina samego siebie i jest to komplement! Gratulujemy wytrwałości.

Zobacz metamorfozę Patryka Vegi w galerii --->