Patryk Vega nakręci nowego "Pitbulla". Reżyser poinformował, że wykupił prawa do serii i już pracuje nad filmem "Pitbull: Królowa chuliganów". Przypomnijmy, że ostatnim filmem z tego cyklu był "Pitbull. Ostatni pies" wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego, a wyprodukowany przez Emila Stępnia i jego żonę, Dodę. Doda zagrała w nim tez główną rolę kobiecą. Wystąpiła m.in. u boku Marcina Dorocińskiego i Krzysztofa Stroińskiego. O tym, że będzie nowy "Pitbull", Patryk Vega poinformował w poniedziałek, 21 maja, na swoim Facebooku. Zdradził nawet datę premiery filmu, choć to dopiero... za trzy lata. Reżyser zaznaczył też, że powstanie nie tylko film, ale też serial. Zobacz PONIŻEJ, co ujawnił Vega i przeczytaj komentarz Dody.

 

Patryk Vega kręci nowego "Pitbulla"

Patryk Vega napisał na Facebooku:

Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy ''Pitbull'' znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu "Pitbull", które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy ''Pitbull'' trafi do kin po trylogii "Kobiety mafii". Film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów". Premiera "Pitbulla. Królowej chuliganów" nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku.

Doda, która jest współproducentką ostatniego "Pitbulla", od razu skomentowała oświadczenie Vegi. Oto, co napisała na Instagramie w odpowiedzi na pytania od fanów:

Mój mąż zakończył produkcję serii na trzecim filmie, który wyprodukował z Pasikowskim [w roli reżysera - przyp. red.] i tak też poinformował. Każdy może kupić prawa do tytułu, ale postaci filmowe pozostają w firmie produkcyjnej Emila. Teraz najważniejsza jest produkcja filmu "Grom" i na tym się skupiamy.

Doda w innych komentarzach zaznaczyła, że Patryk Vega nie może w swoich kolejnych "Pitbullach" wykorzystywać bohaterów wykreowanych w trzech ostatnich (m.in. postaci Majamiego, w którego wcielał się Piotr Stramowski). Fani Vegi zastanawiają się więc, czy warto produkować kolejne części filmu, skoro nie pojawią się w nich ich ulubieńcy. Cóż, o tym, jak reżyser rozwiąże ten problem, dowiemy się w 2021 roku.

Przypomnijmy, że mąż Dody, Emil Stępień, jest biznesmenem i producente filmowym, właścicielem firmy Ent One, która ma na koncie m.in. takie filmy, jak "Służby specjalne", "Pitbull: nowe porządki" oraz "Pitbull: niebezpieczne kobiety". W sumie Stępień wyprodukował cztery filmy Vegi. Właśnie podczas prac nad filmem "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", Stępień poznał Dodę, swoją przyszłą żonę. Razem z grupą Virgin Rabczewska nagrała piosenkę promującą film. Doda i Emil pobrali się w kwietniu w Hiszpanii. Artystka zmieniła nazwisko i dziś nazywa się Dorota Rabczewska-Stępień.