AKTUALIZACJA: Patryk Vega sam postanowił skomentować zamieszanie wokół Pitbulla. Potwierdził, że nie wyreżyseruje kolejnej części filmu. Tłumaczy m.in., że nie chciałby wyreżyserować czegoś, czego miałby się "wstydzić latami". Całe oświadczenie Vegi publikujemy poniżej:

 

Filmy Pitbull: Nowe Porządki i Pitbull: Niebezpieczne Kobiety odniosły olbrzymi sukces! Reżyser Patryk Vega może się pochwalić świetnym wynikiem otwarcia oraz imponującymi wynikami finansowymi. Pitbulla pokazywano nawet w kinach w Wielkiej Brytanii, a premiery obu części były dużymi wydarzeniami towarzyskimi. Pitbull: Nowe Porządki przywrócił też kinu gangsterskiemu Bogusława Lindę oraz wylansował nowe nazwisko - przystojny Piotr Stramowski stał się po "Pitbullu" gwiazdą. Mąż Katarzyny Warnke miał też wystąpić w trzeciej części Pitbulla, ale obecnie nie wiadomo, czy tak się stanie. Otóż Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnego Pitbulla! Za to wiemy na pewno, że film i tak powstanie. O co więc dokładnie chodzi?

Wczoraj w mediach pojawiły się plotki, jakoby Doda miała nie zagrać w Pitbullu 3. Tymczasem gwiazda wielokrotnie podkreślała, że wystąpi w Pitbullu i to w znaczącej roli. Doda mówiła o tym m.in. w naszym wywiadzie w Gala Studio. Gwiazda zapowiedziała wtedy też, że będzie produkować muzykę i filmy:

Tymczasem wczorajsza informacja mówiła jasno: Doda nie wystąpi w Pitbullu. Gdy informacja zaczęła nieść się po Internecie, od razu zareagowali producenci wszystkich części Pitbulla. Emil Stępień, producent serii, wydał oświadczenie, w którym nie tylko potwierdził udział Dody w Pitbullu 3, ale też przekazał informację o tym, że Patryk Vega nie wyreżyseruje filmu:

Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach "Pitbulla". Negocjacje w tej sprawie trwały dość długo, ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Jako producent wszystkich dotychczasowych filmów z serii „Pitbull” zapewniam wszystkich widzów, że reżyser nowego odcinka zagwarantuje widzom równie fantastyczne emocje - co najmniej takie, jak w dotychczasowych filmach. Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części "Pitbulla".

Mimo zmiany reżysera okazuje się, że losy kolejnej części Pitbulla są przesądzone. Film powstanie, a umowy z aktorami zostały dawno podpisane. Stuprocentowy jest udział w filmie Dody. A jak będzie z innymi gwiazdami Pitbulla, jak Piotr Stramowski czy Andrzej Grabowski? Tego na razie nie wiadomo. Doda zamieściła na Instagramie wpis, w którym również potwierdziła swój angaż do Pitbulla, a także zaznaczyła, że liczy na owocną współpracę z nowym reżyserem:

Bardzo mi przykro, że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie. Mam jednak nadzieję, że z nowym reżyserem złapię - podobnie jak z Patrykiem - super chemię.

My również na to liczymy! Jesteśmy bardzo ciekawi Dody w roli kobiety mafii. To na pewno będzie coś!