Patryk Vega schudł 44 kg! Kontrowersyjny reżyser jest nie tylko specem od metamorfoz swoich aktorów na potrzeby filmu. Sam wygląda teraz zupełnie inaczej i bynajmniej nie jest to zasługa speców od charakteryzacji. Vega w krótkim czasie zrzucił sporo kilogramów i udało mu się wrócić do swojej wagi sprzed paru lat. Swoją nową sylwetką pochwalił się na Facebooku, a obserwatorzy nie ukrywają zaskoczenia, jak w tak krótkim czasie, udało mu się osiągnąć tak spektakularne efekty. Reżyser bowiem, potrzebował na zrzucenie kilkudziesięciu kilogramów, zaledwie ośmiu miesięcy. W jaki sposób Vega schudł tak dużo w tak krótkim czasie i co go do tego zmotywowało?

Patryk Vega pokazał nową sylwetkę

"-44kg w 8 miesięcy! Nie było lekko, ale warto. Kawał drogi za mną, kawał przede mną" - napisał Vega na Facebooku.

Patryk Vega w rozmowie z Gala.pl w grudniu ubiegłego roku przyznał, że wziął się mocno za siebie, bo jego tusza zaczęła mu zwyczajnie przeszkadzać. Kiedy skończył 40 lat, zaczął źle czuć się ze sobą, był ciągle zmęczony i śpiący. Podjął więc decyzję o radykalnej zmianie nawyków. Wprowadził do swojego życia sport i zdrową dietę:

"Nie jest lekko, bo dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40kg. Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświecić, bo jest super - tak dobrze nie czułem się od 20 lat!" - mówił nam Vega.

ZOBACZ TEŻ: CELINE DION jest nie do poznania! Wokalistka przeraźliwie schudła [ZDJĘCIA]

To, jak dziś wygląda Patryk Vega jest naprawdę imponujące. Po zgubieniu zbędnych kilogramów, zaczął wyglądać dużo młodziej, a jego motywacja i wytrwałość są godne podziwu. Gratulujemy!

Zobacz metamorfozę Patryka Vegi w galerii --->