Patryk Vega schudł prawie 40 kilo! Nową sylwetką twórca "Pitbulla" i "Botoksu" pochwalił się podczas promocji swojego najnowszego filmu - "Plagi Breslau" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Mimo że aktorka jak zwykle zachwycała elegancją i wymyślnymi, seksownymi stylizacjami, to jednak uwaga wszystkich skupiła się właśnie na Vedze. Jeszcze rok temu reżyser wyglądał zupełnie inaczej. Miał sporą nadwagę, ale zdawał się tym specjalnie nie przejmować. Teraz wygląda o co najmniej 10 lat młodziej, a jego szczupła sylwetka jest godna pozazdroszczenia! W jaki sposób Vega schudł tak dużo w tak krótkim czasie i co go do tego zmotywowało? Sprawdź PONIŻEJ, co nam na ten temat powiedział.

Patryk Vega schudł blisko 40 kilogramów. Jak to zrobił?

Vega szczerze przyznaje, że wziął się mocno za siebie, bo jego tusza zaczęła mu zwyczajnie przeszkadzać.

Zrobiłem to dla zdrowia - zdradza w rozmowie z Gala.pl. - Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne męskie decyzje - dodaje.

Reżyser nie ukrywa też, że wciąż musi zwracać uwagę na to, co i jak często je, musiał także wprowadzić do swojej rutyny sport, czyli zmienić niemal wszystkie swoje nawyki.

Nie jest lekko, bo dziś moje życie wygląda tak, że jem pięć razy dziennie mięso z warzywami i kilka razy w tygodniu ćwiczę. Schudłem blisko 40kg. Myślę, że zrzucę jeszcze minimum 10kg. Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświecić, bo jest super - tak dobrze nie czułem się od 20 lat!

Trzeba przyznać, że metamorfoza Patryka Vegi jest naprawdę imponująca. Zgubienie zbędnych kilogramów sprawiło też, że reżyser zaczął wyglądać dużo młodziej. Jak widać, Vega nie dorabia do swojej przemiany żadnej ideologii, nie popadł także w częste ostatnio uzależnienie od fitnessu. Jego racjonalne podejście oraz motywacja, a także wytrwałość są godne podziwu. Gratulujemy i będziemy się inspirować!

PONIŻEJ obejrzysz nasz wywiad z Patrykiem Vegą w "Gala Studio"