Patryk Vega ma powody do radości! Jego nowy film "Botoks" obejrzało już ponad 1 800 000 widzów! Tym samym "Botoks" jest największym hitem polskich kin ostatnich miesięcy. Choć krytycy filmowi, a także znani dziennikarze, jak np. Karolina Korwin Piotrowska, nie szczędzą filmowi ostrych słów, to widzowie chcą wyrobić sobie własną opinię o kontrowersyjnym dziele. A więc kupują bilet na seans. Tymczasem Patryk Vega nie myśli o "Botoksie", bo... już pracuje na planie kolejnego filmu! Jak się okazuje, być może zagra w nim Małgorzata Kożuchowska! Aktorka jakiś czas temu wyznała, że chciałaby zaryzykować i wystąpić u Vegi. Okazuje się, że już nawet się z nim spotkała! Na czym stanęło? Czy rzeczywiście Kożuchowska zagra u Patryka Vegi? Sprawdź, co powiedział nam na ten temat reżyser.

Ja się z nią spotkałem i to nie jest tak, że ja to wykluczam. Natomiast to musi być rola dla niej, która nie będzie po prostu takim doświadczeniem, że się spotkamy i to będzie nijakie, tyle że ona zagra w moim filmie.  To musi być coś, co pozwoli ją pokazać od kompletnie innej strony. Trochę musiałaby chcieć się rozwalić na kawałki i poskładać od nowa. (...) Do tego trzeba mieć jaja!

Rzeczywiście, aktorki Vegi zgadzają się na wypowiadanie kontrowersyjnych, niekiedy bardzo wulgarnych kwestii, a także występowanie w bardzo brutalnych scenach. Anna Mucha zagrała z Piotrem Stramowskim mocną scenę erotyczną w "Pitbullu". Agnieszka Dygant wystąpiła w scenie molestowania seksualnego w "Botoksie", a Marieta Żukowska w tym samym filmie wcieliła się w ekspertkę od waginoplastyki. Z kolei Alicja Bachleda-Curuś zagrała bezwzględną dziewczynę gangstera i tym samym zerwała z komediami romantycznymi, z jakimi dotychczas była kojarzona/ Czy ukochana aktorka wszystkich Polaków, kojarzona z ról w serialach familijnych, jak "Rodzinka.pl" czy "M jak Miłość", byłaby gotowa na tak wielką zmianę wizerunku...? Jedno jest pewne: warto czekać! Jesteśmy bowiem przekonani, że Kożuchowska poradziłaby sobie z takim wyzwaniem doskonale!