Być może nie żyjesz na co dzień w świetle jupiterów, ale masz prawo dostarczyć twojej skórze tego, co dla niej najlepsze. Marka kosmetyków naturalnych Patyka robi wszystko, żeby przekonać cię do wyjątkowego olejku, określanego, jako wyjątkowy „skin booster”. Wyjątkowa formuła oparta na olejkach roślinnych głęboko regeneruje skórę, odżywia ją i tonizuje. Kosmetyk nadaje się do codziennej pielęgnacji, ale również do ekspresowej kuracji regeneracyjnej.  

Na uwagę zasługuje jego uniwersalne zastosowanie: ożywia on cerę, zwiększa elastyczność skóry ciała oraz nadaje blasku włosom. Jego oryginalna nazwa, która brzmi „l`huile absolue” wskazuje na dobrodziejstwa, jakimi obdarza: jest bogaty w taniny, uwalnia blask, ma działanie antyutleniające, stymuluje odnowę komórek, odżywia i tonizuje dzięki olejkowi z czerwonej mandarynki bogatej w witaminę C.  

Olejek marki Patyka doskonale się nada pod krem na dzień, zamaskuje efekty jet-lagu, ukoi podrażnioną skórę - również po depilacji, a nawet odżywi i nabłyszczy włosy. Jeżeli chcesz więc wyglądać promiennie jak Gisele, Natalia czy Bar, natychmiast zafunduje sobie ten eliksir urody prosto ze światowych wybiegów.    

Patyka
Huile absolue 50ml