Kim jest Paula Jagodzińska? Odpowiedź na to pytanie znają z pewnością wszystkie osoby, które interesują się polską blogosferą modową. Choć od lat dominuje w niej kilka nazwisk, to regularnie wybijają się też nowe twarze, które szybko zyskują pokaźne grono obserwatorów. I choć w mediach nie jest o nich głośno, to na Instagramie mają status gwiazd. Jedną z takich osób jest Paula Jagodzińska. Blogerka ma 25 lat, a swojego bloga prowadzi od 2011 roku. Jak sama przyznaje, nigdy nie podejrzewała, że pasja stanie się jej sposobem na życie. Paula Jagodzińska jest autorką bloga Beauty Fashion Shopping, miłośniczką mody i wielką pasjonatką podróżowania. Nie jest tak popularna, jak przodujące w Polsce blogerki modowe - Maffashion, Jessica Mercedes, czy Macademian Girl - ale też, jak mówi, sława wcale jej nie interesuje. Na Instagramie i tak śledzi ją aż 231 tysięcy osób. Followersi cenią Jagodzińską m.in. właśnie za to, że zamiast pozować "na ściankach", skupia się na swojej pasji.

Paula Jagodzińska - kim jest?

 

Paula Jagodzińska jako mała dziewczynka chciała zostać baletnicą. Deklaruje też, że nigdy nie była na diecie. Musimy przyznać, że naprawdę zazdrościmy blogerce, że nie musi kontrolować tego, co je i w jakich ilościach, a i tak udaje jej się zachować idealną sylwetkę. Styl Pauli Jagodzińskiej można opisać zdecydowanie jako kobiecy, klasyczny, nieprzekombinowany i idealnie nadający się na co dzień. Jej obsesją są natomiast buty, których w szafie ma ponad... 100 par!

"Mieszam różne style, ale przeważa wśród nich elegancja. Często nawet w tych sportowych czy casualowych stylizacjach „przemycam” nutkę elegancji" - mówi Jagodzińska

Zobaczcie ZDJĘCIA Pauli Jagodzińskiej, autorki bloga Beauty Fashion Shopping --->