Paulina Chruściel będzie gwiazdą dzisiejszego, szóstego odcinka serialu "Niania w wielkim mieście". Kogo w nim zagra? Paulina wcieli się w rolę samotnej matki dwóch dziewczynek. Dana (Magdalena Lamparska) ma się zaopiekować córkami tej dość ekscentrycznej kobiety. Czy sprosta nowemu wyzwaniu? Przekonamy się o tym już dziś wieczorem! Co się wydarzy w dzisiejszym odcinku?

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK Zawieszona w wykonywaniu obowiązków w Polsacie! Na jak długo?

Natalia (Paulina Chruściel) przedstawia się Danie jako Gaja. Jak się okazuje, kobieta, porzucona przez męża, pozostaje pod głębokim wpływem sekty i według reguł tej sekty wychowuje też dzieci. Dana z jednej strony widzi, że dziewczynki są bardzo inteligentne, wrażliwe, odpowiedzialne, nad wiek nawet dojrzałe, z drugiej jednak ma świadomość, że matka odcina je od pewnych sfer współczesnego życia, czyniąc je pośmiewiskiem wśród rówieśników. Dana pragnie im pomóc i nawet nie domyśla się, że ta sprawa znów zbliży ją do Jacka

Dla Pauliny Chruściel nie jest to pierwsza przygoda serialowa. Aktorka po zakończeniu serialu "Singielka" przyjęła rolę w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Widzowie stacji z pewnością pamiętają Paulinę Chruściel z innych seriali wcześniej emitowanych na antenie Polsatu. Aktorka zagrała m.in. w "Ale się kręci" (2006) i "Hotelu 52" (2010). W codziennym serialu obyczajowym "Linia Życia" (2011) zagrała nawet główną rolę!

POLECAMY: AGNIESZKA KACZOROWSKA Znowu zakochana! Wiemy, kim jest jej wybranek!

W naszej GALERII znajdziecie archiwalne zdjęcia aktorki oraz fotosy z szóstego docinka "Niani w wielkim mieście". W którym wydaniu podoba Wam się najbardziej?