Czwarty odcinek „Tańca z Gwiazdami” już za nami. Po raz kolejny pary  walczyły o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. W dzisiejszym odcinku gwiazdy miały okazję tańczyć to największych hitów lat 80. Rumba, walc angielski, taniec współczesny czy fokstrot – kto był najlepszy, a kto musiał pożegnać się z programem?

Jako piersi zatańczyli Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, którzy wykonali cha-chę. Po te sam taniec sięgnęli Natalia Szroeder i Janek Kliment. We fokstrocie zaprezentowali się Dominika Gwit i Żora Korolyow. Para tańczyła do utworu George’a Michaela.  Seksowną rumbę wykonała Monika Mariotti i Rafał Maserak.

W tańcu wiedeńskim mieliśmy okazję podziwiać Paulinę Chylewską i Jacka Jeschke, z kolei w walcu angielskim zaprezentowali się Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Wiktorię Omyłę i Marcina Korcza podziwialiśmy w tańcu współczesnym. Specjalnie dla nich utwór Ms Hudsona wykonała Natalia Szroeder.

W czwartym odcinku „Tańca z Gwiazdami” zagrożeni byli Monika Mariotti i Rafał Maserak oraz Paulina Chylewska i Jacek Jeschke. Najlepiej zatańczyła Natalia Szroeder i Janek Kliment. Z programem pożegnali się Paulina Chylewska i Jacek Jeschke.