Na Instagramie Pauliny Chylewskiej wczoraj wieczorem pojawił się wpis, w którym dziennikarka żegna się z widzami Telewizji Publicznej, a jednocześnie zaznacza, że już wkrótce zobaczymy ją w innej, zupełnie nowej roli. Czy to oznacza, że Paulina faktycznie zasili szeregi parowników Polsatu? Plotki o jej transferze z TVP do Polsatu krążyły po polskim show-biznesie od momentu, kiedy dziennikarka zdecydowała się wziąć udział w jubileuszowej, 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jak podaję niektóre media, Chylewska już w lipcu rozpocznie pracę w sportowej redakcji Polsat News. Czy prawda? Przekonamy się pewnie już za tydzień!

POŻEGNANIE PAULINY CHYLEWSKIEJ Z TVP

Tymczasem zobaczcie, jak Paulina Chylewska pożegnała się z widzami TVP. Myślcie, że widzom Telewizji Polskiej będzie jej brakowało?

„To był pracowity ostatni miesiąc w TVP1. Po ponad 20 latach (rany, jak to brzmi) podjęłam decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej. DZIĘKUJĘ wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze - dzięki Wam dziś mogę o sobie mówić "dziennikarz"! DZIĘKUJĘ widzom za wsparcie, miłe słowa i obecność przez te wszystkie lata.  DZIĘKUJĘ moim najbliższym - rodzinie i przyjaciołom - za cieszenie się ze mną z sukcesów i dzielne znoszenie porażek!  To nie koniec! To dopiero początek!  Przede mną nowe zawodowe wyzwania! DO ZOBACZENIA!!!”

CHYLEWSKA W POLSACIE ZAMIAST SZOSTAK?

Mamy nadzieję, że to nastąpi już wkrótce! Swoją drogą ciekawe, jak na angaż Pauliny Chylewskiej w Polsacie zareaguje Karolina Szostak…? Pamiętacie plotki o tym, że to właśnie Chylewska miała zastąpić Szostak w Polsacie po tym, jak ta została na jakiś czas zawieszona w swoich obowiązkach…?

Wszystko wskazuje jednak na to, że w stacji Zygmunta Solorza-Żaka jest miejsce nie dla jednej, ale dwa dwóch pięknych prezenterek sportowych. I bardzo nas to cieszy! ;-)