Paulina Chylewska przechodzi do Polsatu? Wiele wskazuje na to, że szykuje się kolejny głośny transfer gwiazdy z Telewizji Publicznej do konkurencyjnej, prywatnej stacji. Tak przynajmniej utrzymuje jeden z tabloidów, który informuje, że Chylewska otrzymała niedawno propozycję współpracy od Polsatu. Czy dziennikarka, która pokazała się ostatnio w Polsacie w „Tańcu z gwiazdami” poprowadzi w stacji Zygmunta Solorza wiadomości sportowe?

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK Zawieszona w wykonywaniu obowiązków w Polsacie! Na jak długo?

Wiele może na to wskazywać, szczególnie, że ostatnio media rozpisują się o tym, że pozycja Karoliny Szostak w Polsacie jest mocno zagrożona.

Tabloidy donoszą, że władzom stacji nie podoba się to, że dziennikarka znacznie schudła, pokazuje się na każdym możliwym evencie i lansuje się na gwiazdę, która szybko i umijętnie straciła sporo zbędnych kilogramów. Podobno taka linia promocji Szostak nie została skonsultowania z Niną Terentiew, która podjęła decyzję o zawieszeniu Szostak w wykonywaniu obowiązków aż na 3 miesiące! Rzecznik Polsatu w jednym z wywiadów przyznał, że nie wiadomo, kiedy Szostak ponownie pojawi się na antenie.

Spekulacje wokół ewentualnego rozstania Szostak ze stacją podgrzał teraz dziennika Fakt, który doniósł, że stacja zaproponowała współpracę Paulinie Chylewskiej. Dotychczasowa dziennikarka TVP miałaby zostać twarzą informacji sportowych w Polsacie. Czy tak się faktycznie stanie? Oto, co Faktowi w tej kwestii powiedział jego informator:

Paulina dostała propozycję i teraz szefostwo czeka na jej ruch. W telewizji jest ogromna rywalizacja, a już zwłaszcza w środowisku prezenterów. Jeśli Paulina zdecyduje się do nas przejść, to na pewno Karolina poczuje się zagrożona. Do tej pory królowa była tylko jedna…

POLECAMY TEŻ: PAULINA CHYLEWSKA I JACEK JESCHKE odpadli z "Tańca z Gwiazdami". Kto był najlepszy?

Ciekawe zatem, czy Paulina Chylewska rzeczywiście zdecyduje się na pracę w Polsacie? Byłoby to jej na pewno o tyle na rękę, że w stacji Solorza pracuje mąż dziennikarki, Marcin Feddek. Para mogłaby w końcu razem dojeżdżać do pracy!

Ciekawe, jak na taki obrót sprawy patrzy sama Karolina Szostak i czy ona przypadkiem także nie planuje przejście do innej stacji. Na przykład do TVN, w którym sama ma wielu przyjaciół…