Reaktywowana po 11 latach przerwy telenowela "BrzydUla" zadebiutowała na antenie TVN 7 na początku października. W głównych rolach ponownie możemy oglądać Julię Kamińską, Filipa Bobka, Małgorzatę Sochę, Maję Hirsch oraz Łukasza Garlickiego. W obsadzie nie brakuje także nowych twarzy. Jedną z nich jest Paulina Kondrak, która w serialu wciela się w rolę Bożenki, żywiołowej księgowej firmy "Febo&Dobrzański". 

Kim jest Paulina Kondrak?

Paulina Kondrak jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, gdzie przed dwoma laty ukończyła Wydział Aktorski. Jeszcze jako studentka została wyróżniona za rolę we "Wspomnieniach polskich" w reżyserii Mikołaja Grabowskiego na Festiwalu Szkół Teatralnych. Otrzymała także Stypendium Twórcze Miasta Krakowa oraz Stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne Sapere Auso.

Od 2017 roku gra w Starym Teatrze w Krakowie. Wcześniej z powodzeniem występowała w krakowskich teatrach im. Słowackiego, Ludowym oraz STU, a także w warszawskim Ateneum.

Kondrak to nie tylko znakomita aktorka teatralna, ale również serialowa. Przed dołączeniem do obsady "BrzydUli" zagrała m.in. w "Komisarzu Aleksie" i "Koronie królów".

Paulina Kondrak: wiek, wzrost

Paulina Kondrak urodziła się w 1994 roku - w tym roku skończy więc 27 lat. Jej wzrost to 172 cm.

Paulina Kondrak: Instagram

Prywatne i zawodowe poczynania Pauliny Kondrak można śledzić na bieżąco na jej oficjalnym profilu na Instagramie (@paulinakondrak), który obserwuje ponad 10 tysięcy użytkowników serwisu.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Koleśnik - kim jest prywatnie i zawodowo Nadia z "BrzydUli 2"?