Kim jest Paulina Koziejowska? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu widzowie NOWA TV. Partnerka Jacka Borkowskiego jest tam bowiem prezenterką prognozy pogody. Jej przygoda z telewizją zaczęła się jednak już o wiele wcześniej. Nowa wybranka aktora serialu "Klan" związana jest też ze stacjami Eska TV i SuperExpress.tv, w których przeprowadza wywiady z gwiazdami show-biznesu. Wcześniej można ją było oglądać także na antenach Polonii 1 oraz Tele5. Prowadziła też program muzyczny "Discomania" w TV.DISCO. Internauci mogą ją również kojarzyć jako autorkę bloga o tematyce modowej.

Paulina Koziejowska - wiek, wzrost, wymiary

Paulina Koziejowska w 2018 roku skończyła 36 lat. Jak więc lubią podkreślać portale o gwiazdach i internauci, pogodynka jest młodsza od swojego obecnego partnera o 23 lata. Jak dowiadujemy się z profilu dziennikarki na stronie platformy castingowo-medialnej, ma ona 158 cm wzrostu, a jej wymiary to 81-63-83.

Paulina Koziejowska - Instagram

Paulina Koziejowska, tak jak większość osobowości telewizyjnych, aktywnie udziela się mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (paulina_koziejowska) obserwuje już ponad 20 tys. użytkowników serwisu. Można tam znaleźć zarówno zdjęcia i filmiki zza kulis jej pracy w telewizji, jak i posty ukazujące jej życie prywatne.

Zdjęcia Pauliny Koziejowskiej i Jacka Borkowskiego znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: JACEK BORKOWSKI I PAULINA KOZIEJOWSKA wybrali imię dla dziecka