Paulina Krupińska jako modelka nieraz wyjeżdżała z kraju aby wziąć udział w różnych kampaniach i sesjach zdjęciowych. Jej największym i najważniejszym wyjazdem był wylot do Moskwy na wybory Miss Universe, na których reprezentowała nasz kraj. To właśnie tam 3 lata temu Miss Polonia spotkała się z założycielem i sponsorem tego konkursu – Donaldem Trumpem. Facebook przypomniał jej o tym dziś rano. W chwilę później modelka opublikowała wspominkowe zdjęcie na Instagramie.

HOT NEWS: DONALD TRUMP jednak pokonał Hillary Clinton i zostanie prezydentem!

ZOBACZ TEŻ: TRZY ŻONY DONALDA TRUMPA Ivana Trump, Marla Maple i Melania Trump

Miss Polonia 2012 przypominając stare zdjęcie ze świeżo wybranym następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych opatrzyła je okolicznościowym wpisem:

Zdjęcie zrobione równo 3 lata temu! Właśnie dzisiaj przypomniał mi o nim FB. Przypadek?

Przypadek czy nie, internauci, którzy zobaczyli ten wpis na koncie modelki, nie zareagowali nie niego zbyt entuzjastycznie. Pojawiła się fala krytycznych komentarzy:

Na twoim miejscu bym je wyrzucił...

To raczej powód do wstydy niż do chwalenia się…

Nie Ma Czym się tu chwalić! Jeden z największych rasistów i homofobów na świecie! Świat oszalał!

Facet nie ma szacunku dla nikogo!

Wydaje się, że wcale nie ma się co dziwić takiemu zrywowi internautów. W końcu Trump zasłynął podczas kampanii swoimi rasistowskimi i seksistowskimi wypowiedziami. Wiele kobiet oskarżyło go o niestosowne zachowanie, podyktowane jego wrodzonym szowinizmem.

POLECAMY: MELANIA TRUMP Pierwsza naga dama Ameryki

Zdjęcie z nowym prezydentem USA na Instagram wrzuciła także Agnieszka Włodarczyk. Aktorka pochwaliła się jednak ujęciem z … kartonową podobizną Trumpa a sama stanęła między nim a Hillary Clinton – również wyciętą z kartonu. Na to zdjęcie internauci zareagowali jednak znacznie spokojniej niż na fotkę Pauliny Krupińskiej. Czy to znaczy, że w naszym kraju więcej zwolenników miała jednak przegrana Hillary?