Debiut Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego w "Dzień Dobry TVN" to prawdziwy hit tego tygodnia w polskim show-biznesie. Piękna modelka i dziennikarz znany głównie z radia zasilą grono prowadzących. Zdaniem dyrektora programowego stacji wybór tej pary ma szansę pomóc śniadaniówce w walce o prym. Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN-u Paulina Krupińska i Damian Michałowski opowiedzieli o swoim pierwszym spotkaniu.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"

W rozmowie ze mną Paulina i Damian zdradzili, że ich pierwsze spotkanie bardzo interesowało Edwarda Miszczaka:

Jak się spotkaliśmy ten pierwszy raz, to musieli zamykać knajpę, bo siedzieliśmy tak długo - wspomina Paulina. Dyrektor zapytał później, czy jest flow - dodała. Dzięki temu, że mam takie partnera, będę mogła się od niego uczyć. Ja jestem zestresowana bardziej startem programu niż ramówką - dla mnie przejście po wybiegu to codzienność, więc wydaje mi się, że możemy się super uzupełniać - powiedziała Krupińska.

Zobaczcie więcej w naszym wideo!

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Przypomnijmy, że niedawno do załogi śniadaniówki dołączyli Małgorzata Ohme i FIlip Chajzer, a później - nowa pogodynka, Diana Kautz.

To jest praca nad wzmocnieniem, odnową pasma porannego. Ono troszkę teraz przeżywa turbulencje, raz ma lepsze wyniki od konkurencji, innym razem gorsze. To jest niestabilna sytuacja - mówił "Party" Edward Miszczak.  Próbujemy trochę wzmocnić nową ofertą kontentową nowymi prowadzącymi. Jednym słowem naprawiamy "Dzień Dobry TVN". Oni mają w sobie to coś. Są fantastyczną parą, pełną energii, pełną błyskotliwości. Nie wiem, jakie mają poglądy, mimo że długo z nimi rozmawiałem, czyli nie będą nam upolityczniali programu. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się ich pozyskać