Paulina Krupińska i Damian Michałowski mają już za sobą wyczekiwany debiut w roli prowadzących "Dzień Dobry TVN". Nowa para gospodarzy śniadaniowego show nie miała łatwego zadania. W czwartkowy poranek na słynnych kanapach w studiu przy Marszałkowskiej w Warszawie nowi prowadzący gościli m.in. charyzmatyczną Magdę Gessler z jej rodziną. Wygląda jednak na to, że Miss Polonia 2012 i dziennikarz Radia Zet mogą mieć powody do zadowolenia. Z pierwszych komentarzy w sieci wynika, że większości widzów bardzo przypadł do gustu ich styl prowadzenia programu. Internauci chwalą Paulinę i Damiana przede wszystkim za ich naturalność i luz przed kamerą.

Bardzo fajnie się Was oglądało. Oby dalej tyle luzu, a będzie super
Super, przekazujecie pozytywną energię
Było naprawdę fajnie :) Naturalnie! I Wasze reakcje na rodzinną niespodziankę genialne

Krupińska i Pawłowski po raz pierwszy w "DD TVN"

Tuż po zejściu z anteny telewizyjnej nowa para prowadzących urządziła transmisję na żywo na Facebooku, podczas której podziękowała za wszystkie miłe komentarze na swój temat i trzymanie kciuków podczas ich debiutu w nowej roli. Poprosili też o konstruktywną krytykę. Fani nie mieli jednak większych uwag co do ich występu. Jeden z widzów zwrócił jedynie uwagę na to, że Paulina Krupińska mówiła nieco za cicho.

ZOBACZ TEŻ: Krupińska i Michałowski o przygotowaniu do ról prowadzących "DDTVN": "Dyrektor zapytał, czy jest flow" [WIDEO]