Na ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki poza rodziną nie zabrakło gości znanych z pierwszych stron gazet. Na weselu pary zjawili się między innymi gwiazda TVN, Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż, Piotr Woźniak-Starak a także dwie byłe Miss Polonie: Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz. Nie zabrakło też rodzin znanych państwa młodych, w tym członków popularnego rodu Karpieli – Bułeckich. Jak się okazuje, rodzina i przyjaciele Pauliny i Sebastiana zjechali się tego dnia nie tylko na ich ślub, lecz także na chrzciny ich młodszego dziecka, któremu dali na imię Jędrzej. Skąd to wiemy?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka ochrzcili syna

Goście, którzy zostali zaproszeni na ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki zostali poproszeni, aby przed ceremonią nie zdradzali szczegółów dotyczących ich ślubu i wesela. Kiedy jednak się to już wydarzyło, relację z zabawy na swoim Instagramie zamieściła sama panna młoda. W ślad za nią poszli także goście, w tym kuzyni, siostrzeńcy i bratankowie pana młodego. I to właśnie jeden z nich, relacjonując wydarzenie na swoich Instastories, zdradził, że „jego wujek nie tylko się żeni, lecz także chrzci swojego syna.” A skoro zrobił to bliski członek rodziny pana młodego, to co do prawdziwości tej informacji nie mamy najmniejszych wątpliwości ;-)

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - dzieci

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są ze sobą od czterech lat. w tym czasie doczekali się dwójki dzieci. Starsza córka, Antonina, urodziła się w lipcu 2015 roku. Młodszy Jędrzej przyszedł na świat zaledwie rok temu – w połowie maja 2017 roku. Jak widać para uznała, że ich ślub będzie także doskonałą okazją do tego, aby ochrzcić swojego maluszka. Kto został jego rodzicami chrzestnymi? Tego Paulina i Sebastian póki co nie zdradzili. Zgadujemy jednak, że para poprosiła o to bardzo zaufane osoby, na których zawsze mogą liczyć…

Relację z chrzcin synka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki znajdziecie w naszej GALERII --->