Paulina Krupińska to jedna z najszczęśliwszych tegorocznych mam. Była Miss Polonia wraz z partneremSebastianem Karpielem-Bułeckąpo raz pierwszy zostali rodzicami 27 lipca 2015 roku. Gdy na świecie pojawiła się mała Antonina, para nie posiadała się ze szczęścia. Zakochani przewartościowali swoje życie i każdą wolną chwilę poświęcali córeczce.

Osiągnęłam spokój wewnętrzny. Niczego się nie boję. Bliscy mi powtarzają, że nigdy nie byłam tak wyciszona. Z Sebastianem mamy wspólny świat, czyli dom, córkę, miłość. Dla mnie niezwykle ważne jest też to, że dajemy sobie poczucie wolności i przestrzeń. Sebastian bywa wybuchowy, to fakt. To wynika nie tylko z jego usposobienia, ale też z tego, że jest artystą. Ja również potrafię pokazać pazurki. Zdarzają nam się przelotne burze, ale nigdy ciche dni - powiedziała w wywiadzie dla Gali. 

Zobacz: PAULINA KRUPIŃSKA Z Sebastianem zdarzają się nam przelotne burze, ale nigdy ciche dni [WYWIAD]

Ten rok dla Pauliny Krupińskiej zapowiada się naprawdę dobrze.Modelka świętowała w tym roku po raz pierwszy Dzień Matki. Co więcej po czterech latach, była Miss Polonia prawdopodobnie w tym roku przekaże koronę i zaszczytny tytuł Miss godnej zastępczyni.

Zobacz: Paulina Krupińska Konkurs Miss Polonia powraca. Po 4 latach modelka w końcu przekaże koronę

Paulina Krupińska wraz z ukochanym Sebastianem Karpielem-Bułecką  postanowili odpocząć od zawodowych zobowiązań i wraz z córeczką wybrali się na pierwsze wspólne wakacje. Para zdecydowała się na wyjazd do ciepłych krajów, skąd chętnie za pomocą Instagrama dzielili się zdjęciami.

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała córeczkę na wakacjach. Tosia rośnie jak na drożdżach!

Dzięki temu fani mieli okazję zobaczyć pierwszą fotografię małej Tosi oraz piękną Paulinę w kostiumie kąpielowym. Nie dało się nie zauważyć, że młoda mama szybko doszła do formy sprzed ciąży.

Zobacz: Paulina Krupińska rok temu została mamą. Teraz pochwaliła się zdjęciem w bikini. Wow!

Wczoraj malutka Tosia skończyła roczek. Od samego początku było wiadomo, że będzie oczkiem w głowie rodziców. Para świętowała wczoraj urodziny córeczki, a zdjęciem urodzinowego tortu Paulina pochwaliła się na Instagramie.