Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub po kilku latach związku. I choć o zbliżającej się ceremonii zaślubin pary mówiło się już od dłuższego czasu, to jednak para postanowiła zorganizować ją z dala od mediów. Piękna modelka nie chciała już  dłużej ukrywać swojego szczęścia. Na Facebooku i Instagramie gwiazdy zaraz po ślubie pojawiło się pierwsze ZDJĘCIE z jej świeżo upieczonym mężem! Na fotce widać uśmiechniętych Paulinę oraz Sebastiana, którzy z dumą pokazują swoje obrączki. Uwagę zwracają ich lokalne, góralskie stroje. Co za romantyczny i rozczulający widok!

Ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Paulina Krupińskai Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub w czwartek, 26 lipca. Krupińska nie jest co prawda góralką, ale na okoliczność swojego ślubu zdecydowała się na tradycyjny góralski strój. W końcu Podhale to ojczyzna Karpiela-Bułecki. Piękna Miss Polonia i modelka w momencie składania przysięgi małżeńskiej miała na sobie czerwone korale, pasujące do tego kolczyki a także białą koszulę, jasną kamizelkę oraz charakterystyczną dla regionu Tatr spódnicę. Sebastian Karpiel-Bułecka postawił na tradycyjny, góralski strój. Oboje wyglądali obłędnie!

Goście na ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Na ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki w Kościelisku nie zabrakło gwiazd. Pojawili się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, a także Stanisław Karpiel-Bułecka, Rozalia Mancewicz i Marcelina Zawadzka. Goście dopasowali się do pary młodej i również wystąpili w góralskich strojach.

ZDJĘCIA ze ślubu Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki obejrzysz w GALERII>>

Krupińska i Karpiel-Bułecka: historia związku

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą od ponad 4 lat. W tym czasie doczekali się dwójki dzieci: córkiAntoniny oraz syna Jędrzeja. Krupińska pytana o to, czy planuje zalegalizować swój związek, milczała lub wymigiwała się od odpowiedzi. Jak jednak widać, w ich związku przyszła pora na ten krok. Na ceremonii byli obecni rodzice pięknej modelki oraz muzyka, członkowie zespołu Zakopower, najbliżsi, przyjaciele oraz oczywiście dzieci Krupińskiej i Karpiela-Bułecki.

Paulinie i Sebastianowi serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ZOBACZ TEŻ:

 

100 lat młodej parze! #justmarried

Post udostępniony przez Magazyn Gala (@magazyngala) Lip 26, 2018 o 9:37 PDT