Mówi się, że nad konkursem Miss Polonia od samego początku wisiało fatum. Od czterech lat mamy okazję podziwiać urodę Pauliny Krupińskiej, Miss Polonia 2012, która wciąż nie przekazała tytułu następczyni. Teraz nadeszła szansa, by to zmienić, ale czy warto?

Regulamin konkursu Miss Polonia jest bezlitosny. W chwili przystąpienia do konkursu uczestniczka musi być pełnoletnia, ale nie może ukończyć 27 roku życia, ma być bezdzietną panną o nieposzlakowanej opinii. Paulina Krupińska niedawno urodziła córeczkę i skończyła 29 lat, ale tytułu Miss Polonia nie przekazała od czterech lat. Dlaczego?

W ubiegłym roku organizatorzy dwóch konkursów - Miss Polonia i Miss Polski próbowali połączyć siły. Kandydatki miały walczyć o jeden tytuł. Niestety Biuro Miss Polonia wycofało się z tego pomysłu... na dwa dni prze galą.

Zaledwie kilka dni temu odbył się casting do konkursu Miss Polonia 2016. Być może tym razem Paulinie Krupińskiej uda się przekazać koronę następczyni.

#nicniemozeprzeciezwiecznietrwac – napisała na Instagramie.

Czy faktycznie Paulinie Krupińskie uda się przekazać w tym roku koronę Miss i zaszczytny tytuł? Dowiemy się już niebawem.

Przeczytaj także: KLĄTWA NAD KONKURSEM MISS POLONIA Czy to już koniec najsłynniejszego konkursu piękności w Polsce?>>