Choć Paulina Krupińska została mamą zaledwie przed trzema miesiącami, to już musi odpowiadać na dziwne pytania, dotyczące przyszłości jej córeczki. Niedawno modelka została chociażby zapytana o to, czy chciałaby, aby Antosia poszła w jej ślady i też została gwiazdą.

- Mam nadzieję, że będzie chciała robić coś innego niż ja bądź jej tata, ale jeżeli zdecyduje się być w show biznesie to też będę starała się wspierać w tym co robi. Jak człowiek przeżył już na swoim ciele te wszystkie przygody i historie, to chce uchronić dziecko przed tymi negatywnymi skutkami w tak zwanym blasku fleszy i w tak zwanym show-biznesie - powiedziała w rozmowie z serwisem JastrzabPost.pl Paulina Krupińska.

Miss Polonia wie, że bycie osobą publiczną wiąże się nie tylko z pozytywami. Sława może mieć też ciemną stronę i gwiazda chciałaby oszczędzić takich przeżyć córeczce.

- Trzeba mieć bardzo grubą skórę, twardy kręgosłup moralny i bardzo dużo zasad, które się wynosi z domu, bo bardzo łatwo wpaść w złe towarzystwo, nawyki i załamać się psychicznie - powiedziała Krupińska.

Partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki martwi się również tym, że świat modelingu bardzo zmienił się, odkąd ona sama zaczynała swoją przygodę z branżą. Krupińska nie chciałaby, aby jej córka w pogoni za karierą straciła zdrowie!

- Jak ja zaczynałam pracę w modelingu to nie były tak popularne chude dziewczyny jak to jest teraz widoczne. Wolałabym uchronić dziecko przed takimi historiami – zdradziła piękność.

Rozumiecie jej rozterki?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Krupińska - Dlaczego jej córeczka nazywa się Antonina? [WIDEO]