Paulina Krupińska to chyba najdłużej w historii panująca Miss Polonia. Wybrana w 2012 roku na królową piękności modelka z powodu afery wokół niejasnych interesów Małgorzaty Herde wciąż nie ma komu przekazać swojej korony.

Pisaliśmy już kilkakrotnie, że przeciągające się panowanie Krupińskiej na tronie Miss Polonii daje się też we znaki jej samej. Piękność umiejętnie bowiem wykorzystała swoje 5 minut w mediach, jednak każdą swoją decyzję zawodową musi omawiać z biurem konkursu. Okazuje się też, że Paulina Krupińska nie może wyjść za mąż, póki jest Miss!

Na szczęście, modelka może liczyć na wyrozumiałość swojego narzeczonego, Stanisława Bachledy-Curusia. Celebrytka wyznała, że jej przystojny partner nie jest o nią zazdrosny, bo dobrze zna specyfikę pracy w modelingu!

- Nie daję mu powodów do zazdrości - wyznała w rozmowie z "Tele Tygodniem" Krupińska. - Gdy zaczęliśmy się spotykać, już wtedy pracowałam jako modelka, więc wiedział, jak wygląda moje życie. Równie dobrze ja mogę być o niego zazdrosna, bo jest pilotem. Myślę, że dobrze się dobraliśmy.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Krupińska - Zachwyciła na otwarciu salonu sukien ślubnych