Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka poznali się na jednej z imprez branżowych. Podobno od razu wpadli sobie w oko. Potem przez wiele miesięcy starali się ukryć łączące ich uczucie, aż w końcu ujawnili, że są parą - a było to na ślubie Miss Polonii Rozalii Mancewicz. Wkrótce potem w mediach pojawiła się informacja, że Krupińska jest w ciąży. I rzeczywiście, niedługo potem na świat przyszło pierwsze dziecko Pauliny i Sebastiana - córeczka Tosia. Dziś są rodzicami dwójki dzieci - niespełna rok temu Krupińska urodziła synka, Jędrka. O tym, jak wychowuje swoje dzieci, jaką jest partnerką i w czym tkwi sekret jej udanego związku Paulina Krupińska opowiedziała w naszym programie "Gala Studio". Wyznała też, co kocha najbardziej w Sebastianie. Jesteście ciekawi? Sprawdźcie PONIŻEJ.

ZOBACZ: PAULINA KRUPIŃSKA Kim jest? Dzieci, wiek, Miss, Facebook

Paulina Krupińska w "Gala Studio" opowiedziała, jak wygląda codzienne życie jej rodziny. Okazuje się, że Tosia jest "córeczką tatusia", a Jędrek "syneczkiem mamusi". Krupińska przyznaje też, że córka jest niemal małą kopią Sebastiana - i pod względem urody, i charakteru. Podobno Karpiel-Bułecka jest wspaniałym ojcem i chciałby mieć jeszcze więcej dzieci. Paulina co prawda planuje teraz dać sobie trochę przerwy i skupić na karierze, ale bardzo docenia to, jak wspaniałym partnerem jest Sebastian. Tak mówiła o nim w "Gala Studio":

Szukałam osoby, która będzie takim moim przyjacielem, takim kompanem życiowym, która będzie mnie rozumiała. Na pewno nigdy nie oczekiwałam od mężczyzny tego, że się będzie mną opiekował. Zawsze byłam osobą bardzo niezależną.

- Czyli rozumiem, że poszukiwałaś po prostu dobrego człowieka, z którym mogłabyś iść przez życie? - pyta Krupińską Natalia Hołownia

Dokładnie - partnera, z którym możesz iść przez życie, który nie jest zazdrosny o twoje sukcesy, o to, co ty robisz, i który rozumie to, co robisz.

- A co lubisz najbardziej w Sebastianie?

Siłę. On ma w sobie taki hart ducha. I z jednej strony to bardzo kocham, a z drugiej strony tego bardzo nienawidzę. Bo górale z samej swojej natury są tak bardzo uparci, zawsze muszą mieć rację. I ja też to mam.

Czyli osobowości Wasze się spotykają.

No jakoś tak, widzisz, dobrze się czułam w tamte [góralskie - przyp. red.] klimaty (śmiech).

CAŁY wywiad z Pauliną Krupińską w "Gala Studio" możecie obejrzeć poniżej: