Paulina Krupińska jest gwiazdą nowego odcinka naszego programu "Gala Studio". W rozmowie z Natalią Hołownią modelka wyznała, że zakochała się w macierzyństwie i dlatego dziś marzy o własnym programie poświęconym dzieciom. Krupińska jest matką Tosi i Jędrka. Ojcem dzieci jest Sebastian Karpiel-Bułecka, lider grupy Zakopower. Krupińska i Karpiel-Bułecka tworzą szczęśliwy partnerski związek, a Paulina opowiedziała nam, jak wygląda ich życie rodzinne. Wyznała też, co szczególnie ceni w Sebastianie:

Szukałam partnera, z którym mogę iść przez życie, który nie jest zazdrosny o moje sukcesy, o to co robię, który rozumie to, co robię. Bo wiesz, dla kogoś związek z osobą, która była modelką, Miss Polonią, niby jest taki prosty, a jednak nie każdy to rozumie. Ja nie robię wzniosłych rzeczy, ale też nie robię rzeczy, które są złe - mówi Krupińska w "Gala Studio"

Krupińska rodziła swoje dzieci naturalnie, bez znieczulenia. Była to jej świadoma decyzja. Przy obu porodach był obecny Sebastian Karpiel-Bułecka i podobno denerwował się bardziej niż Paulina ;-)

Cholernie bolało. Sebastian stresował się bardziej niż ja (śmiech). Wspierał mnie swoim ramieniem.

Dzieci są dla Krupińskiej i Karpiela-Bułecki największym szczęściem i najważniejszymi osobami w życiu. To, jak kierują nie tylko swoim życiem, ale i karierą, ma na celu je chronić:

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje. Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły.

CAŁY WYWIAD z Pauliną Krupińską w "Gala Studio" obejrzycie poniżej. Partnerem programu jest marka Estée Lauder. W makijażu prowadzącej wykonano kosmetyki z linii Double Wear dostępne w Douglas Polska. Dziękujemy Hotelowi Indigo za udostępnienie pięknego wnętrza.

Dziękujemy Hotelowi Indigo w Warszawie za udostępnienie pięknego wnętrza.