Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się zaskakujące informacje o związku Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Plotki o romansie Miss Polonii i lidera zespołu Zakopower były o tyle interesujące, bo oboje jeszcze do niedawna byli zaangażowani w związki z rodzeństwem Bachleda-Curuś: Paulina spotykała się z Tadeuszem, który jest pilotem, a Karpiel-Bułecka miał być związany z Alicją Bachledą-Curuś.

Para po raz pierwszy pojawiła się razem na ślubie byłej Miss Polonii, Rozalii Mancewicz. To właśnie dzięki zdjęciom z wesela pięknej modelki media dowiedziały się o romansie Krupińskiej i muzyka!

- Dziewczyny powierzają sobie najskrytsze sekrety - wyjaśniła w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" znajoma Pauliny Krupińskiej. - Nie zazdroszczą sobie sukcesów, lecz wspierają się. Sebastian pragnął jak najdłużej zachować związek w ukryciu, ale ukochana przekonała go, że w tłumie gości nikt nie zwróci na nich uwagi.

Niestety, pojawienie się pary na weselu spowodowało sensację, której miss chyba się nie spodziewała.

- Zaczęli robić zdjęcia. Na ich widok stracili zainteresowanie młodą parą - powiedział jeden z zaproszonych na ślub gości. - Sebastian i Paulina stali się sensacją, choć tego nie chcieli. Widać było, że ta sytuacja ich krępuje.

Jak by tego było mało, to oliwy do ognia dolała też sama panna młoda, która w wywiadzie udzielonym po ślubie opowiedziała o związku przyjaciółki. To nie spodobało się ponoć Paulinie Krupińskiej, która przeprowadziła z Mancewicz poważną rozmowę!

- Przeprowadziła z Rozalką poważną rozmowę - zdradziła znajoma modelek. - Prosiła, by nie udzielała tabloidom żadnych wywiadów na ich temat. Rozalia zapewniała, że nie miała złych intencji. Tak bardzo cieszyła się swoim i ich szczęściem, że nie zdawała sobie sprawy, że popełnia gafę.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka - Ich miłość kwitnie?