We wtorek, 26 lutego, mogliśmy zobaczyć 1. odcinek nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Po długiej przerwie pierwszymi gośćmi show byli Paulina Krupińska, czyli Miss Polonia, i Robert Lewandowski. Co ciekawe, Paulina przyznała, że przyszła do programu dla Roberta! Okazało się, że Miss jest wielką fanką piłki nożnej i doskonale wie, co to jest "spalony". Podejrzewamy, że teraz Paulina podbije męskie serca nie tylko swoją urodą, ale także sportową wiedzą.

A to nie wszystko, bowiem Paulina jest nie tylko dobra w sportowej teorii, ale również w praktyce! Miss pasjonuje się jazdą na rowerze i uprawia freeride, czyli ekstremalne kolarstwo! Nie straszne jej nawet upadki z roweru - w programie u Kuby pokazała swoje siniaki i krwiaki. To wszystko jest dowodem na to, że Paulina jest całkiem "normalną" dziewczyną, co chętnie sama podkreślała w rozmowie z Kubą. - Ja jestem banalną dziewczyną, jestem normalną dziewczyną - powiedziała Paulina i dodała, że na co dzień ubiera się w bluzę i dżinsy. Do tego potrafi drwić ze swoich niedoskonałości, chociaż ciężko uwierzyć, że takie posiada! A jednak. Paulina bez oporów przyznała, że ma cellulit. Na szczęście rozstępy jeszcze nie dotknęły jej ciała.

Wiemy także, co Paulina zamierza robić w przyszłości. Mimo że już od 9 lat jest związana z modelingiem, to jednak marzy o pracy w swoim zawodzie. Miss jest animatorem społeczno-kulturowym i chce pracować z dziećmi.

Zapewne Paulina jest dla wielu mężczyzn prawdziwym ideałem! Nie dość, że to piękna i znająca się na sporcie dziewczyna, to jeszcze bardzo zdystansowana i dowcipna. Niestety, wszystkich fanów Miss Polonia musimy zmartwić. Paulina jest bowiem związana z bratem Alicji Bachledy-Curuś! Co ciekawe, para mieszka ze sobą w Warszawie i wszystko wskazuje na to, że jest to poważny związek.

<<Paulina Krupińska odebrała swoją nagrodę - samochód marki Hyundai>>