Na zdjęciach i filmikach, które Paulina Krupińska wrzuciła do sieci, widzimy, że jednym z prezentów, które dosyła piękna miss, były złote balony w kształcie liczby 30, z którymi gwiazda sfotografowała się w swoim ogrodzie. Za ten podarunek modelka zrewanżowała się swoim gościom stołem pełnym pysznych przystawek oraz tortem bezowym ze świeczkami przypominającymi o jej wieku.

ZOBACZ: PAULINA KRUPIŃSKA urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Przy okazji swoich okrągłych urodzin młoda gwiazda zamieściła w sieci krótki wpis, w którym w kilku zdaniach podsumowała swoje życie. Co na Instagramie napisała Paulina Krupińska?

„30 - to taka okrągła liczba...chyba przyszła pora na jakieś podsumowanie: Jestem szczęściarą, mam cudowna rodzinę i przyjaciół, jestem mama najcudowniejszych dzieci na świecie, jestem zdrowa, jednym słowem mam wszystko!”

Pod zdjęciem z tym komentarzem od razu pojawiły się życzenia od internautów, którzy życzyli jej dużo zdrowia, szczęścia oraz powodzeń w życiu prywatnym i zawodowym.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko przyłączyć się do tych życzeń! Paulino – wszytkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich bliskich. Obyś nadal była tak piękną kobietą i sympatyczną osobą, jak do tej pory! Happy Birthday! ;-)