Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętowali drugie urodziny córki Antoniny. Dziewczynka urodziła się 27 lipca 2015 roku. W tym roku Krupińska po raz drugi została mamą. Urodziła synka Jędrka. Sebastian i Paulina wyprawili córeczce prawdziwe przyjęcie! Był wspaniały tort zrobiony przez babcię, było dmuchanie świeczek, a także kolorowe balony, przekąski słone i słodkie, nawet ulubionych dziecięcych słonych paluszków nie zabrakło! Ba, było też sushi, żeby rodzice zaproszonych na urodziny dzieciaków mieli czym się delektować. Malutka Antonina spędziła swoje drugie urodziny nie tylko w towarzystwie rodziców, ale też innych maluchów. Dostała od wszystkich górę prezentów, między innymi małą kuchnię. A mama życzyła Antosi, by była lepszą kucharką niż ona, a już najlepiej by gotowała tak, jak Mateusz Gessler. Zdjęcia z drugich urodzin córki Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpieka-Bułecki obejrzycie w naszej GALERII!

Paulina Krupińska ostatnio chwaliła się zdjęciami z rodzinnych wakacji w Grecji, a w czwartek pokazała nowe zdjęcia, tym razem z drugich urodzin swojej córki. Nie wiemy, czy uroczystość odbyła się w Polsce, czy za granicą, ale rodzice Tosi dołożyli wszelkich starań, by dziewczynka bawiła się wspaniale. Zdjęcia są dowodem na to, że impreza naprawdę się udała!

Moje urodziny wyglądały dokładnie tak samo jak mojej córki, to świadczy o tym, że mamy tych samych znajomych - napisała Krupińska.

Swoje pierwsze urodziny na początku lipca obchodził też syn Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki. Niedawno mamą po raz drugi mamą została natomiast Małgorzata Socha, a swojego pierwsze dziecko, córeczkę Klarę, urodziła Anna Lewandowska. Dziecka spodziewa się także Weronika Rosati, Natalia Siwiec, Joanna Jabłczyńska, a podobno także Magdalena Boczarska. Istny baby boom w polskim show-biznesie!