Paulina Krupińska, myśląc o swoim nowym planie na żywcie, postanowiła zainspirować się swoimi dziećmi: 2-letnią Antoniną i 4-miesięcznym Jędrkiem. Gwiazd obserwując swoje pociechy, doszła do wniosku, że w Warszawie brakuje miejsc dla rodziców z małymi dziećmi. Jak się jednak okazuje, partnerka życiowa Sebastiana Karpiel-Bułecki nie chce otwierać kolejnej świetlicy, żłobka czy klubu dla maluchów. Modelka ma zamiar stworzyć miejsce, które „zrewolucjonizuje podejście do rozrywki i edukacji dzieci od 3 do 15 roku życia.” Tak przynajmniej zapowiada sama zainteresowana.

ZOBACZ: PAULINA KRUPIŃSKA Pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Ta fotka Was rozczuli!

A czym dokładnie nowe miejsce Pauliny Krupińskiej ma różnić się od tych, które istnieją już w stolicy? Tego była Miss Polonia nie chce póki co zdradzić. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom dwutygodnika Flesz, przyszła biznes-woman biega póki co ze spotkania na spotkanie i dopina ze wspólnikami szczegóły nowego projektu, który ma wystartować już na początku przyszłego roku.

Jesteście ciekawi, gdzie i kiedy Paulina Krupińska otworzy swój nowy interes? My też! I na pewno poinformujemy Was o tym jak tylko on wystartuje!