Paulina Krupińska, pytana o swoje kolejne angaże telewizyjne, była ostatnio bardzo tajemnicza. Modelka, prezenterka TVN Style oraz najdłużej do tej pory panująca Miss Polonia zapowiadała jedynie, że „szykują się jej nowe plany zawodowe”. W żadnym wywiadzie nie chciała jednak zdradzić, o jakie projekty i współprace chodzi. Dziś już wiadomo, że gwiazdę po raz kolejny „zagospodaruje” TVN. Stacja Edwarda Miszczaka zaproponowała Krupińskiej udział w show Mali Giganci. Modelka potwierdziła dziś, że faktycznie dołącza do ekipy programu.

ZOBACZ: JAROSŁAW BIENIUK Partner Anny Przybylskiej wystąpi w "Małych Gigantach"?

Jakie będzie jej zadanie w show TVN?

W kolejnej edycji bijącego rekordy popularności programu Mali Giganci piękna Paulina zaopiekuje się grupą dzieci, które będą prezentowały swoje talenty i umiejętności przed publicznością i jurorami. Skillsy maluchów oceniać będą Agnieszka Chyliński, Kuba Wojewódzki i Sonia Bohosiewicz, która zastąpi Kasię Bujakiewicz. Z tą stacja pożegnała się po ostatniej edycji Małych Gigantów.

Paulina Krupińska nie będzie jedyną nową twarzą show. Poza modelką w roli trenera będzie miał okazję sprawdzić się także Jarosław Bieniuk. Znany piłkarz i wdowiec po Annie Przybylskiej wychowuje obecnie trójkę dzieci i ma całkiem spore doświadczenie w opiece nad nimi. To na pewno przyda mu się na planie show.

POLECAMY: KATARZYNA BUJAKIEWICZ już nie będzie jurorką „Małych Gigantów”?

Czy Paulina Krupińska także będzie potrafiła wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie w roli mamy?

Jej córka Antonina Hanna ma co prawda dopiero 1,5 roku a do show zgłaszają się znacznie starsze dzieci. A może modelka zgodziła się wziąć udział w show, żeby obyć się z zachowaniem starszych dzieci?

Najważniejsze, żeby nie traciła cierpliwości! Ta na pewno będzie jej potrzebna na planie Małych Gigantów!