Mimo że Agata i Paulina Młynarskie uprawiają ten sam zawód, to jednak nie pokazują się zbyt często wspólnie na salonach. Siostry mają podobno ustalone od lat, że nie ingerują w swoje działania i nie będą się do nich wzajemnie publicznie odnosić. Dlatego tym większym zaskoczeniem była ich wspólna konferencja prasowa. Tę zorganizowano jednak z bardzo konkretnego powodu. Agata i Paulina Młynarskie pojawiły się bowiem w jednym miejscu razem, aby promować książkę swojego taty - słynnego pieśniarza, tekściarza i barda Wojciecha Młynarskiego. Wczoraj obie zachwalały publikację w jednym z warszawskich Empików. Kto im towarzyszył?

ZOBACZ: AGATA MŁYNARSKA I GRAŻYNA TORBICKA będą pracować razem? Dziennikarki spotkają się w stacji TLC?

Od oddechu do oddechu” to zbiór wierszy i piosenek Wojciecha Młynarskiego. Obie córki Wojciecha często pokreślały w wywiadach, jak istotna dla ich życiowych wyborów była twórczość ojca, a szczególnie jego kultowe piosenki, które śpiewali niemal wszyscy Polacy za czasów PRL. Nic zatem dziwnego, że zarówno Agata, jak i Paulina postanowiły opowiedzieć na konferencji prasowej, jak ważne, ciekawe i wiekopomne utwory zawiera publikacja „Od oddechu do oddechu”. Nie były jednak jedynymi dziećmi Młynarskiego, które się pojawy się na wydarzeniu…

POLECAMY: PAULINA MŁYNARSKA sprzedaje legendarny dom w Kościelisku. Zobacz przytulne wnętrza Puciówki Młynarskich [ZDJĘCIA]

Na kanapie obok dziennikarek zasiadł też Jan Młynarski – najmniej znane dziecko Wojciecha, o którym jednak mimo wszystko ostatnio robi się coraz głośniej. Kim jest zatem Jan Młynarski?

Jedyny syn Wojciecha poszedł w jego ślady i swoje życie zawodowe również związał z muzyką. Jan jest kompozytorem i wokalistą oraz perkusistą. Jest  absolwentem Drummers Collective w Nowym Jorku. Uczęszczał także do Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Przez ostatnie lata był członkiem kilku zespołów, m.in. Warszawskie Combo Taneczne, Młynarski Plays Młynarski, Baaba oraz 15 Minut Projekt. Współpracował też m.in. z takimi artystami jak WWO, Kayah, czy Gordon Haskell. Ostatnio jego interpretacji muzycznych można było posłuchać podczas 24. gali Paszporty Polityki.

Wiedzieliście, że Wojciech Młynarski ma aż trójkę dzieci?

Są podobni do siebie? Myślicie, że kiedyś zyskają równie dużą sławę jak ich tata?