Paulina Młynarska słynie z ciętego języka. Dziennikarka, która jeszcze do niedawna była współprowadzącą"Miasto Kobiet", często wypowiada się na tematy społeczne. Pisze również książki, które cieszą się sporym powodzeniem wśród czytelników: najnowsza pozycja prezenterki, która ukaże się na rynku już w przyszłym tygodniu, traktuje o relacjach damsko-męskich

Tym razem Paulina Młynarska zabrała ponownie głos w sprawie projektu ustawy antyaborcyjnej, który niebawem prawdopodobnie trafi pod obrady Sejmu. Wiele osób uważa, że głos odnośnie do proponowanych zmian powinna zabrać Pierwsza Dama - Agata Kornhauser-Duda. Ma to związek z reakcją w analogicznej sytuacji kilka lat temu Marii Kaczyńskiej, żony ówczesnego prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Nieżyjąca już Prezydentowa potępiała propozycje zaostrzenia owej ustawy podkreślając, że ważny jest w tej kwestii kompromis wypracowany w 1993 r. Młynarska nie pozostawia na żonie Prezydenta Andrzeja Dudy suchej nitki.

"Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek liczy na to, że prezydentowa odezwie się w sprawie dopuszczalności przerywania ciąży. Maria Kaczyńska to zrobiła, ponieważ była niezależnie myślącą żoną autentycznego prezydenta, a nie ładnie ubraną panią u boku uśmiechniętego pana z długopisem." - napisała na swoim Facebooku Młynarska.

Czy tak ostre słowa to przesada czy może skłonią one Agatę Kornhauser-Dudę do zabrania głosu w tej sprawie?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: PAULINA MŁYNARSKA Broni... Krystyny Pawłowicz!