Paulina Młynarska poprowadzi autorki program w Radiu Kolor. Dziennikarka do tej pory pisała książki, felietony, przeprowadzała wywiady, prowadziła warsztaty rozwojowe Miejsce Mocy, produkowała programy telewizyjne... Teraz po 11 latach przerwy wraca do radia! 

„Stęskniłam się! Radio jest moją wielką miłością! Pozostawia miejsce dla wyobraźni, a dodatkowo jest intymne, kameralne. Jest w tym coś magicznego. No i nie trzeba się malować do pracy, jak w przypadku telewizji!" - mówi Paulina Młynarska.

#kochaniekocha to program, do którego Paulina będzie zapraszać znane osoby, ale jak sama podkreśla „Znane, nie tylko z tego, że są znane. Będą to zarówno kobiety, jak i mężczyźni, związani z show-biznesem, ale mogący również pochwalić się prawdziwym dorobkiem artystycznym, dziennikarskim, wydawniczym, etc.”.

Godzinna audycja będzie składała się z kilku rozmów z zaproszonym przez Paulinę gościem, która zawsze będzie miała inny temat przewodni, ale coś jeszcze. 

 „…własną, nieco prowokacyjną tezę, do której będę prosiła mojego rozmówcę, aby się odniósł. W pędzącym świecie, w którym czas ucieka nam przez palce i ciągle gdzieś się śpieszymy, aby być coraz lepszym dla siebie i innych, jedno pozostaje bez zmian: nasza wielka tęsknota za miłością. Wciąż jej szukamy, pomimo zranień i cierpień. Po raz kolejny dajemy komuś szanse, aby nas pokochał i pozwolił dać się pokochać” tłumaczy dziennikarka.

Jak podkreśla Paulina Młynarska, #kochaniekocha nie będzie zwykłą, gadaną audycją.

 „Lubię słuchać ludzi, ich historii i doświadczeń... Są chwile, kiedy nie potrafię złapać oddechu, serce zaczyna szybciej bić, a kiedy indziej wzruszenie jest tak silne, że ciężko jest mi opanować emocje, słuchając swoich rozmówców". - mówi.

Czy program Pauliny Młynarskiej odniesie sukces?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: PAULINA MŁYNARSKA "Nie będę odwiedzała żadnego z programów w mediach publicznych!"