Paulina Młynarska znana jest z dość aktywnego oporu względem obecnej polskiej władzy. Dziennikarka nie tylko aktywnie wspierała akcję Czarny Protest, ale także wielokrotnie bardzo krytycznie wypowiadała się zarówno o postępowaniu prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego, jak i o prezydencie Andrzeju Dudzie. Teraz jej opór przeciw władzy przyjął kolejną formę. Tym razem dziennikarka sięgnęła po performance, który wykonała przy okazji wczorajszej wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”. To właśnie w nim dziennikarka wykonała swój najnowszy utwór "Słodki presidente". Domyślacie się, czym został zainspirowany?

ZOBACZ: AGATA MŁYNARSKA Promują książkę swojego słynnego ojca

Paulina Młynarska (Lola Margines) zaprosiła do współpracy Julię Chmielnik (Hulia Corason), z którą dość szybko i spontanicznie stworzyła zespół Chicas de San Escobar. Panie nagrały wspólnie piosenkę, inspiracją do której były słowa ministra Witolda Waszczykowskiego, powołującego się na naszego „narodowego sprzymierzeńca” – wymyślone przez niego państwo San Escobar. Rytmiczna samba "Słodki presidente" od razu zdobyła ogromną popularność w sieci. W ciągu zaledwie 4 dni na samym You Tube klip do piosenki obejrzało niemal 300 tys. internautów! Teraz Młynarska postanowiła pójść za ciosem i wraz ze swoją panterką postanowiła wykonać utwór na żywo na antenie TVN. Widzieliście to?

 

 

Paulina Młynarska i Julia Chmielnik wystąpiły ze sowim premierowym utworem we wczorajszym programie „Dzień Dobry TVN”. Panie ubrane w czarno-złote, błyszczące sukienki zaśpiewały go niezwykle optymistycznie. Nieco gorzej było niestety z rytmem i utrzymaniem czystości głosu. Wokalne wyczyny Loli Margines i Hulii Corason nie zraziły bynajmniej towarzyszących im tancerek, które przygotowały choreografię do wykonania. Te dzielnie odtańczyły w studio TVN przy Hożej brazylijską sambę.

POLECAMY TEŻ: PAULINA MŁYNARSKA Ostro o Pierwszej Damie

Co ciekawe, do piosenki odniósł się już nawet sam Witold Waszczykowski, którego pomyłka zapoczątkowała falę memów i żartów na temat wyimaginowanego kraju. Co powiedział o całej sytuacji?

„Na San Escobar pojedziemy tramwajem, bez wizy!"

Tymczasem duet Chicas de San Escobar już planuje kolejne utwory. Jego założycielki zapowiadają to na swoim profilu na Facebooku:

„Pogrążone w samotności i tęsknocie za słodkim el presidente Chicas de San Escobar patrząc w dal i wypatrując ukochanego tworzą pieśni, by osłodzić swe zbolałe serca i dusze. Choć horyzont wybrzeża San Escobar pozostaje pusty, a el presidente niewzruszony, dzielna Lola Margines pisze, a Hulia Corason komponuje muzykę do kolejnych canciones de amor na cześć swego ukochanego!”

Wygląda na to, że Paulina Młynarska planuje rozszerzyć swoją działalność dziennikarką i pisarska także o śpiewanie? Pozazdrościła tacie i bratu i teraz chce podbić też rynek muzyczny?

Myślicie, że ma na to szansę?