Paulina Młynarska to córka jednego z najsłynniejszych polskich poetów i autorów tekstów XX wieku Wojciecha Młynarskiego. Znana jest ze wzmożonej aktywności na portalach społecznościowych. Na Facebooku często wypowiada się na bieżące tematy społeczno-polityczne, wyraża w sposób ostry i jasny swoje poglądy oraz walczy o równość wszystkich ludzi i prawa kobiet.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Młynarska ostro o pierwszej damie

W wywiadzie udzielonym Gali.pl opowiedziała m.in. o swoich relacjach z mężczyznami, podejściu do zagadnień tolerancji i równouprawnienia oraz wyjaśniła, dlaczego chce działać na własną rękę, z dala od rodzinnych powiązań.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Młynarska: Kibicuję Agacie, ale trzymam się z dala od powiązań rodzinnych [WYWIAD]

Tym razem na Facebooku Pauliny Młynarskiej ukazało się ogłoszenie dotyczące sprzedaży legendarnego domu w Kościelisku. To tu Wojciech Młynarski stworzył mnóstwo swoich tekstów piosenek, to tu bywali znakomici artyści i znajomi tego wspaniałego poety. Mimo podjęcia decyzji o sprzedaży domu, dziennikarka zaznacza, że chce go przekazać w dobre ręce.

Przyszedł czas. Wystawiam na sprzedaż Puciówkę w Kościelisku. Ten dom to legenda. Bywali tu i pili wódeczkę wspaniali artyści. Tata napisał tu dziesiątki piosenek, a ja 5 książek. To szczęśliwe miejsce z dobrą energią twórczą i najpiękniejszym widokiem na Tatry, w którym wszyscy się zakochują. Wiem, że trafi w dobre ręce, bo nie może być inaczej. Więcej na priv. p.s. Tylko błagam! Nie smućcie się! Nie znacie mnie? Przecież będę miała coś wspaniałego w zamian:). Heloł! Lepiej mi pomóżcie sprzedać mój skarb w dobre ręce! - napisała na Facebooku.

W naszej galerii możecie zobaczyć przytulne zdjęcia Puciówki. Zaś kontakt z Pauliną Młynarską możliwy jest pod adresem kontakt@paulinamlynarska.pl.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Młynarska: Mam potrzebę bycia aktywną społecznie