Paulina Młynarska słynie z tego, że nie boi się wypowiadać krytycznie wobec obecnej w naszym kraju władzy. Dziennikarka aktywnie wspierała Czarny Protest i wielokrotnie komentowała zachowanie Jarosława Kaczyńskiego czy prezydenta Andrzeja Dudy. Jakiś czas temu bardziej kreatywnie podeszła do wygłaszania swoich opinii.

Paulina Młynarska postanowiła nagrać piosenkę. Swój utwór „Słodki presidente” zaprezentowała w programie „Dzień Dobry TVN” wraz z koleżanką Julią Chmielnik. Choć utwór został wykonany w formie satyry i żartu to w mediach posypały się komentarze dotyczące przyszłej kariery Młynarskiej jako wokalistki.

Jak na razie dziennikarka postanowiła odpocząć od naszego zimowego klimatu i wybrała się na wakacje do Indonezji! Zdjęciami z wypoczynku pochwaliła się na Instagramie. Pozostaje zadać sobie pytanie czy kierunek wycieczki to przypadek, a może Paulina Młynarska weźmie udział w Azja Express 2? 

Paulina Młynarska od jakiegoś czasu prowadzi warsztaty rozwojowe „Miejsce Mocy”. W tym roku właśnie takie warsztaty odbędą się na Bali. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję „zagłębić się w balijskiej kulturze, religii i obyczajach” oraz zwiedzić miejsca medytacji, parków i ogrodów botanicznych. Wiele zdradza dziennikarka na swoim Instagramie.

Zobaczcie, jak wyglądają jej wakacje!