Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski przez lata uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie. Gdy w październiku ubiegłego roku media obiegła informacja o tym, że para rozstaje się, fani i dziennikarze nie kryli wielkiego zaskoczenia. Doniesienia okazały się jednak prawdziwe, a Kurzajewscy w styczniu sfinalizowali rozwód. Od tego czasu pozostają singlami. Była już żona popularnego prezentera telewizyjnego udzieliła wywiadu, w którym zapewniła, że na razie nie szuka nowego partnera.

-  Na razie absolutnie o tym nie myślę - wyznała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Smaszcz o nowej partnerce Kurzajewskiego

Smaszcz-Kurzajewska co prawda sama na razie nie jest gotowa na wchodzenie w nowy związek, ale jednocześnie uważa, że nowa miłość dobrze zrobiłaby jej eksmężowi.

Uważam, że to byłoby dobre dla jego zdrowia psychicznego i fizycznego - powiedziała. - Dla mnie bardzo ważne jest, by była to osoba, która będzie szanować przeszłość Maćka i nie będzie mieć nic przeciwko naszym dzieciom - dodała.

Specjalistka od public relations nie widziałaby też problemu w utrzymywaniu dobrych kontaktów z potencjalną nową partnerką swojego byłego męża.

Właściwie to dlaczego nie? - oświadczyła Paulina zapytana o to, czy mogłaby się zaprzyjaźnić z nową kobietą Macieja.

Przypomnijmy, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem niemal 24 lata - ślub wzięli w 1996 roku. Mają dwóch synów, 23-letniego Franciszka i 14-letniego Juliana.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o kulisach rozwodu. "Kupiłam sobie piękne mieszkanie"