Paulina Smaszcz-Kurzajewska obecnie przebywa w szpitalu. 45-letnia dziennikarka i specjalistka od PR w środę ogłosiła publicznie za pośrednictwem Instagrama, że przeszła operację na oddziale neurochirurgii. Żona Macieja Kurzajewskiego opublikowała poczuła się w obowiązku wyjaśnić powód swojej nieobecności na zaplanowanych od dawna wydarzeniach, na których miała się pojawić.

- Słuchajcie, mam dla Was kilka ważnych słów. Jestem w szpitalu, po operacji na oddziale neurochirurgii. Nie było to zaplanowane, ale pilne i konieczne. Niestety nie będzie mnie jutro na Kongresie Profesjonalistów HR, ani 7 grudnia na wydarzeniu revitalife.pl. Przepraszam, że mnie tam z Wami nie będzie, ale odrobimy to już niedługo. To był dla mnie trudny rok, ale ja się nie dam! Chwila na regenerację i widzimy się na przyszłych warsztatach. Zawsze będę dla Was - napisała na Instagramie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w szpitalu

Przypomnijmy, że Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski są małżeństwem od 1996 roku. Mają dwóch synów, Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006). Najnowsze zdjęcia dziennikarki z publicznych wyjść znajdziecie w naszej GALERII. Z kolei jej nagranie wideo prosto ze szpitalnego łóżka możecie obejrzeć poniżej. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Na szczęście, jak informuje sama dziennikarka, prognozy lekarzy są optymistyczne.

SPRAWDŹ TEŻ: ROBERT JANOWSKI trafił do szpitala. W jakim jest stanie?