Gdy jesienią ubiegłego roku Paulina Smaszcz potwierdziła, że po 23 latach małżeństwa rozwodzi się z Maciejem Kurzajewskim, nikt nie ukrywał sporego zaskoczenia. Ceniona w branży menedżerka od projektów public relations i popularny dziennikarz sportowy uchodzili bowiem za jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Rozwód Kurzajewskich został sfinalizowany pod koniec stycznia już na pierwszej rozprawie. Nie ulegało jednak wątpliwości, że rozstali się w zgodzie - w sądzie przywitali się czułym pocałunkiem w policzek.

ZOBACZ: Paulina Smaszcz opowiedziała o kulisach rozwodu. "Kupiłam sobie piękne mieszkanie"

Paulina Smaszcz jeszcze w marcu twierdziła, że nie jest na razie gotowa na nowy związek. Przekonywała jednak, że nie miałaby nic przeciwko temu, aby jej były mąż znalazł sobie nową miłość.

ZOBACZ: Paulina Smaszcz kibicuje byłemu mężowi w znalezieniu partnerki: "Mogłabym się z nią zaprzyjaźnić"

Szybko jednak okazało się, że specjalistka od PR-u nie potrafi być długo sama. W maju media obiegła informacja o tym, że Smaszcz rzekomo ma już nowego partnera. Wszystko wskazuje na to, że doniesienia sprzed paru miesięcy są prawdą.

Była żona prezentera TVP sama w końcu potwierdziła plotki o związku z Rafałem Krauze, publikując na Instagramie ich pierwsze wspólne selfie. Zdjęcie z chłopakiem i przyjaciółką Agnieszką opatrzyła wymownym wpisem.

W dojrzałości, z doświadczeniami, z bagażem, z refleksyjnością, z wyrzeźbionym i wydrapanym patentem na spełnienie, oddanie, lojalność, szacunek, przychodzi wyraźne rozumienie czym jest przyjaźń i miłość. Wdzięczna KOCHAM I JESTEM KOCHANA - napisała.

Kim jest Rafał Krauze - nowy partner Pauliny Smaszcz?

Nowy wybranek Pauliny Smaszcz to Rafał Krauze. Jest doświadczonym marketingowcem - od ponad siedmiu lat pełni stanowisko dyrektora regionalnego na Polskę dużej firmy, zajmującej się influencer marketingiem. Prywatnie jest za to byłym partnerem znanej aktorki Olgi Bończyk.

Zobacz pierwsze wspólne zdjęcie Pauliny Smaszcz i jej nowego partnera w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Paulina Smaszcz opowiedziała o ciężkiej chorobie: "Staram się być dzielna, mimo bólu każdego dnia"