Paulina Smaszcz jesienią ubiegłego roku ogłosiła rozstanie z Maciejem Kurzajewskim, z którym była w związku małżeńskim 23 lata. Para uchodziła za jedną z najlepiej dobranych w polskim show-biznesie i nawet na rozprawie rozwodowej przywitała się pocałunkiem w policzek. I chociaż dziennikarka podkreślała, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek, w maju media ogłosiły iż spotyka się z Rafałem Krauze,marketingowcem i byłym partnerem Olgi Bończyk.

Paulina Smaszcz dementuje związek z Rafałem Krauze

Paulina Smaszcz do tej pory nie komentowała plotek, a nawet opublikowała wspólne zdjęcie z mężczyzną na Instagramie z podpisem: - Wdzięczna KOCHAM I JESTEM KOCHANA. Jak się jednak okazuje, dziennikarkę i marketingowca już nie łączą romantyczne relacje.

Dziennikarka opublikowała oficjalne oświadczenie na swoim Facebooku, w którym zdementowała plotki o romansie. - Po kolejnych doniesieniach mediów, które są przeklejane, powtarzane, bez wiarygodności i bezmyślnie, bez mojego potwierdzenia lub możliwości zaprzeczenia, po raz kolejny informuję, że nic już nie łączy mnie z panem Rafałem Krauze, który jest opisywany jako „tajemniczy biznesmen”. Nic mnie z nim nie łączy i proszę nie łączyć mojego nazwiska z jego nazwiskiem. To znajomy, który pojawia się na wspólnych imprezach, a jego niechlubna bawidamkowa przeszłość i teraźniejszość mnie już nie dotyczy.

Smaszcz dodała, że jeśli spotka na swojej drodze nowego mężczyznę, z pewnością będzie to ktoś lojalny, wartościowy i wyjątkowy, który "cieszy się szacunkiem i opinią 100% mężczyzny". - Byle kto mnie nie interesuje i byle komu nie będę poświęcać uwagi, energii, czy zainteresowania. W przyszłość patrzę z nadzieją i optymizmem, bo cieszę się drobnostkami i codziennością.
Jestem samodzielna, wykształcona i dokładnie wiem czego chcę i czego oczekuję od życia, dając wiele w zamian. To zostanie mi już na zawsze, bo ciężko na to pracowałam.