Ponad 20 lat trwało małżeństwo Pauliny i Macieja Kurzajewskich. Para przeszła razem wiele trudnych chwil, doczekawszy się dwójki synów: Juliana i Franciszka. Gdy dowiedzieliśmy się o rozwodzie dziennikarzy, Paulina nie kryła, że wiele kosztuje ją to emocjonalnie. Dzisiaj parze udało się poukładać ich sprawy, a nawet spędzić wspólnie kilka wakacyjnych chwil.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski znowu razem?

47-latka zaskoczyła swoich followersów ostatnim zdjęciem na Instagramie. Widzimy na nim szczęśliwą dziennikarką w towarzystwie eks-męża podczas wyprawy rowerowej. Smaszcz opatrzyła zdjęciem opisem sugerującym, że byli zakochani świetnie się ze sobą dogadują:

To Maciej Kurzajewski patrzy tak na mnie, gdy nad morzem zachodzi słońce - napisała.

Jacy radośni...miło patrzeć... najlepszości dla Was - czytamy w komentarzach. Czy znów jesteście razem? - napisał ktoś inny.

Przypomnijmy, że niedawno Paulina pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem. Jest nim Rafał Krauze, doświadczony marketingowiec i były partner Olgi Bończyk. Gratulujemy Paulinie i Maciejowi, że udaje im się utrzymywać dobre relacje mimo rozwodu!

SPRAWDŹ TEŻ:  Paulina Smaszcz-Kurzajewska kibicuje byłemu mężowi w znalezieniu partnerki: "Mogłabym się z nią zaprzyjaźnić"