Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna zostali rodzicami! Para podzieliła się z fanami prezenterki Polsatu dobrą wiadomością na Facebooku. Ich rodzina powiększyła się o dziewczynkę! Już od jakiegoś czasu para szykowała się na powitanie na świecie upragnionej córeczki, Róży. Dziś wiemy już na pewno, że Paulina Sykut-Jeżyna urodziła i wraz z córką wróciła już do domu.

POLECAMY: PAULINA SYKUT-JEŻYNA I PIOTR JEŻYNA zostali rodzicami! Mamy pierwsze zdjęcie Róży Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna przez najbliższe miesiące będzie zapewne znacznie mniej aktywna zawodowo niż przez ostatnie lata. Nie ma się co dziwić, teraz skupi się na opiece nad córeczką. Czy prezenterka będzie nadal wrzucała do sieci zdjęcia ze swoimi stylizacjami „na młodą mamę”? Podczas ciąży nieraz zachwycała swoich fanów outfitami, których nie powstydziłaby się niejedna ciężarna gwiazda w Hollywood!

ZOBACZ: Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczy w ciąży pod okiem trenerki. Tak dba o formę przed porodem

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna zostali rodzicami. W wywiadzie dla Gali zdradzili jakiś czas temu, że nie planowali ciąży, ale Róża z pewnością jest wyczekiwanym dzieckiem:

To prawda, nie planowaliśmy ciąży. I wbrew plotkom zawsze chcieliśmy mieć dziecko. Płodność nie była żadnym problemem. Nie myśleliśmy też o tym, że jesteśmy już po trzydziestce i koniecznie powinniśmy zacząć myśleć o dziecku. Wszystko ma swój czas. To poważna decyzja – musieliśmy do niej dojrzeć. – powiedziała Paulina w wywiadzie dla Gali.

CZYTAJ: Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna Rodzicielstwo to dla nas wielkie wyzwanie i fascynująca przygoda, przez którą chcemy przejść razem [WYWIAD]

Do końca ciąży Paulina Sykut-Jeżyna nie rezygnowała z zawodowych zobowiązań i owocnie starała się wykorzystać czas zanim na świecie pojawiła się Róża. Dzięki temu mieliśmy okazje podziwiać wyjątkowe ciążowe kreacje prezenterki. Gwiazda ma wyjątkowe wyczucie stylu. Patrząc na jej stylizacje wielu zastanawiało się, czy gwiazda w ogóle była w ciąży!

POLECAMY: Paulina Sykut Jeżyna pozuje w sukience z odważnym dekoltem. To już szósty miesiąc ciąży. Widać?

Na prezentacji kolekcji marki W.Kruk Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się w sukni projektu marki Si-Mi, która idealnie przykrywała ciążowy brzuszek gwiazdy. Z kolei na Flesz Fashion Night 2016 prezenterka miała na sobie błyszczącą kreację ze sporym dekoltem (który odwracał uwagę od brzuszka) autorstwa duetu Bizuu. Nie były to jednak jedyne jej ciążowe looki, na które warto zwrócić uwagę!

ZOBACZ TEŻ: Flesz Fashion Night 2016 dekolty i prześwity, złoto i srebro, czyli trendy na Flesz Fashion Night [ZDJĘCIA]

Paulina Sykut-Jeżyna doskonale wiedziała, jak odwrócić uwagę od ciążowego brzuszka, jednocześnie podkreślając swoją smukła sylwetkę. Zobaczcie w naszej GALERII jej najlepsze ciążowe stylizacje.

Przebijają modowe wybory Tamary Arciuch?

CZYTAJ TAKŻE: Tamara Arciuch zobaczcie jej ciążowe stylizacje. W której wygląda najlepiej? [ZDJĘCIA]