Na ten powrót czekali wszyscy widzowie Polsatu i fani programu „Taniec z gwiazdami”! Paulina Sykut-Jeżyna pojawiła się na pierwszej imprezie po porodzie! Niezwykle piękna pogodynka i prowadząca "Taniec z Gwiazdami" zniknęła z show-biznesu na krótki czas przed narodzinami swojej córeczki Róży. Teraz gwiazda Polsatu i ulubienica Niny Terentiew wraca na salony w wielkim stylu!

ZOBACZ: „TANIEC Z GWIAZDAMI" Rusza już dziś! Zobacz zdjęcia wszystkich par 7. edycji show!

Córka Pauliny i Piotra Jeżyny przyszła na świat na początku grudnia 2016 roku i od tamtej chwili młoda mama nie pokazywała się na oficjalnych imprezach. Teraz jednak wraca do pracy! I to w jakim outficie!

Pauliny nie mogło zabraknąć na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, którą zorganizowano wczoraj wieczorem w warszawskim klubie Space. Dziennikarka nie tylko się na niej pojawiła, ale i od razu zadała szyku!

POLECAMY: EMMA WATSON w kontrowersyjnej sesji okładkowej. Pozuje topless

Na czerwonym dywanie Paulina pokazała się w jasno bezowym kombinezonie od Laurelle z głębokim dekoltem podkreślającym jej kobiece wdzięki oraz błyszczącymi aplikacjami przy kieszeniach. Gwiazda swoją stylizację uzupełniła transparentną kopertówką z Zalando i czarnymi szpilkami na wysokim obcasie.

Przyznacie, że wyglądała naprawdę imponująco!

Jak wracać na salony po kilkumiesięcznej przerwie to tylko w takim stylu!