Paulina Sykut Jeżyna sławę zdobyła jako prowadząca program Must Be The Music w telewizji Polsat. Gwiazda podbiła serca widzów bezpretensjonalnością, promiennym uśmiechem oraz świetnym kontaktem z uczestnikami. Szybko została także doceniona przez dyrektor programową stacji Ninę Terentiew. Wiosną tego roku zdecydowała ona o obsadzeniu Pauliny Sykut w roli prowadzącej flagowy program rozrywkowy Polsatu, Taniec z Gwiazdami. Prezenterka sprawdziła się w tej roli świetnie. Dzięki profesjonalizmowi stworzyła z Krzysztofem Ibiszem na planie niezwykłą atmosferę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami: Mamy pierwsze zdjęcie nowych prowadzących!

Pod koniec czerwca tego roku Paulina Sykut Jeżyna potwierdziła, że po raz pierwszy zostanie mamą. Dla wielu osób było to duże zaskoczenie, gdyż... gwiazda zwierzyła się, że był to już 5. miesiąc ciąży! Wiele osób stwierdziło, że po figurze prezenterki niczego nie dało się zauważyć. 

Na najnowszym zdjęciu Pauliny Sykut również trudno dostrzec ciążowe krągłości. To tym dziwniejsze, że sukienka w kolorze malinowym, którą wybrała, jest dosyć obcisła, ze zwężeniem w pasie. Fani prezenterki są jednak zachwyceni jej figurą podkreślając, że w tej stylizacji prezentuje się wyjątkowo dobrze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Paulina Sykut Jeżyna ćwiczy w ciąży pod okiem trenerki. Tak dba o formę przed porodem